Sayfa 78/1003 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    banknot arka yüze öneri, hüda par başkanıyla bahçecinin yanak yanağa resmi..
    meclis dışı kalan bi oturuşta bi kuzu kesen zatıda koysunlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. 1000 TL lik banknota asrın lideri sn RTE yakışır. (İnönü de kendi resmini bastırmıştı)
    500 e ise Orta Asya Türk Devletleri elçisi, yüce Türk büyüğü sn. SOgan olmalı.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Söyledikleri olabilir, burada 2.adamın kim olacağı önem kazanıyor.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yav aga şimdi konu dışı ama bıktım birşeyden. Geçen yıl Ağustos ayında lazerle hemeroid ve anal fissür (çatlak) ameliyatı oldum. 20 gün kadar sonra çok daha şiddetli bir şekilde ağrı başladı. Bu kez de anal fistül çıktı sanırım ilk operasyonun komplikasyonu olmuş. Neyse Kasım ayı başında bu kez de ondan operasyon oldum yine lazerle.Uzun sürdü bu kez. İlk operasyon 15 dakika iken bu 1 saat 15 dakika sürdü. Bu illetin iyileşmesi çok uzun sürüyor ikinci operasyonun. Tam daha 1-2 aydır kendime gelmişken dün yine fissür var dediler. Krem verdi geçmezse ameliyat dedi. Ya arkadaş bu illetin bir çözümü yok mu? Bıktım yemin ederim şu genç yaşımda yahu. Ne bileyim etkili bir kremi, ilacı vs ameliyat olmak istemiyorum yine. Beslenme işini biliyorum uyguluyorum, kabız olmamaya uğraşıyorum. Çok hafif kabız olmuştum bir iki gün onu hallettim derken hasta oldum antibiyotik kullanımı ishal yaptı sonuç yine bu. Yok mu bunun bir çaresi. Bıktım yemin ederim.

Procto Gyvenol krem, fitil ile Anestol ve doxium 1000 mg hap verdi. Anuflex, rectoderm falan beklerdim niye böyle yaptı anlamadım. Bunlar hemoroid ilaçları. Bana fissür var dedi.
    Ben 5 kez ameliyat oldum ameliyat sonrası çok dikkat etmeniz lazım.mikro ameliyat gb.kesi miktarı fazla olursa gaz ve büyük tuvaletinizi kacirirsinix.montun kol kısmındaki lastikli kısım gb o bölge....kaslar aradina ip geçirip sonra kasları sıkıştıriyorlar acısı ölümden beter.sik sık baticon banyosu yapn.Allah yerdimconiz olsun....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    500 ve 1000 TL banknotlar için herşey hazırmış ama seçim için ertelenmiş diye duymuştum. Tabi hemen pazartesi olmaz ama sanırım ilki bu sene içinde çıkar bence...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    https://twitter.com/sozcumuratoglu/s...80586171846658

Murat Muratoğlu 720 yi aşmış demiş.
    ben rxpu nun bursa terminalinden iziliyorum
    günlük ve net
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Gelecek ve deva ümit özdağı istememiş.şaşırdık mı hayır.adamların tek amacı chp oylarını bölerek akp ye anayasa değişikliği için yetecek milletvekili sayısını chp den almaktı.kk dahil tüm planlar tıkır tıkır işliyor.chp ile tüm fikirler ayrı olmalı ki şimdi ayrılıp akp tarafına geçmek için bir sebepleri olsun.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Yav aga şimdi konu dışı ama bıktım birşeyden. Geçen yıl Ağustos ayında lazerle hemeroid ve anal fissür (çatlak) ameliyatı oldum. 20 gün kadar sonra çok daha şiddetli bir şekilde ağrı başladı. Bu kez de anal fistül çıktı sanırım ilk operasyonun komplikasyonu olmuş. Neyse Kasım ayı başında bu kez de ondan operasyon oldum yine lazerle.Uzun sürdü bu kez. İlk operasyon 15 dakika iken bu 1 saat 15 dakika sürdü. Bu illetin iyileşmesi çok uzun sürüyor ikinci operasyonun. Tam daha 1-2 aydır kendime gelmişken dün yine fissür var dediler. Krem verdi geçmezse ameliyat dedi. Ya arkadaş bu illetin bir çözümü yok mu? Bıktım yemin ederim şu genç yaşımda yahu. Ne bileyim etkili bir kremi, ilacı vs ameliyat olmak istemiyorum yine. Beslenme işini biliyorum uyguluyorum, kabız olmamaya uğraşıyorum. Çok hafif kabız olmuştum bir iki gün onu hallettim derken hasta oldum antibiyotik kullanımı ishal yaptı sonuç yine bu. Yok mu bunun bir çaresi. Bıktım yemin ederim.

Procto Gyvenol krem, fitil ile Anestol ve doxium 1000 mg hap verdi. Anuflex, rectoderm falan beklerdim niye böyle yaptı anlamadım. Bunlar hemoroid ilaçları. Bana fissür var dedi.
    Toplamda 7 defa fistül ameliyatı oldum( 1 tanesi ayrı bir zamanda, diğer 6 tanesi 1 sene içinde seri bir şekilde) . Eğer iç fistül ise işiniz çok zor. 6. ameliyatımda Dr. eğer bu sefer de geçmez ise bir sonraki ameliyatı çıkış sondajı yaparak yapacağız demişti. Şansıma son ameliyattan sonra geçti. Ne zaman bir daha olur sorusuna, ya 5 yıl, 10 yıl veya hiç demişti. 24 yıl geçti hala sorun yok. Hiç krem falan ile uğraşmadım. 6-8 haftada bir ameliyat olmak zorunda kaldım. Haftanın 5 günü Dr'a bakım/pansuman ve yarayı deşmesi için gittim ayrı. Yaranın dibinden dışarı doğru kapanması lazım. Kas bölgesi olduğu için sık sık dış bölgesinden kapanmaya başladığı için yaraya parmak sokarak (çift dikiş sokuyorlar yani) engellemeye çalışıyorlar. 3-5 saniyelik olay ama o acı gözyaşları akıtıyor.

Geçmiş olsun.

Sayfa 78/1003 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •