Sayfa 310/1005 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: Viop LI

1. 16 yıllık Akademisyenim. Eş ve 2 çocuk yardımı dahil son aldığım maaş 21.700 lira. Onları çıkarsam 20 bin lira bile etmiyor. Kapıda duran güvenlik ve birimdeki hizmetli kardeşim benden daha yüksek maaş aldı bu ay. Helali hoş olsun. Sorun onun aldığı maaşta değil. Benim aldığım maaşta. Akademi de çok ciddi kaçış var. Yurt dışı ve özel sektöre geçen geçene. Kalanları çoğu da enerjisini ek işlere ayırmaya başladı. Alanına göre özel ders veren, dışarı iş yapan, danışmanlık yapan, ya da iyi bildiği işleri yapanlar hiç olmadığı kadar çoğaldı. İstanbul ve Ankara da açılan bazı kadrolara başvuran dahi olmuyor son zamanlarda. Alanında ün yapmış birçok hocanın Anadolu da üniversitelere geçmek için nabız yokladığı, bazılarının geçtiğini duyuyoruz. İlginç işler oluyor.

2. CHP li belediyelerin orada emlak vergisi çok yüksek, AKP oy depolarında emlak vergisi daha düşük.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Orada adranalin fazla. Site özellikle koymamış olabilir.

Sohbette Mehmet Şimşek hissesi dediler anlamadım. Orada payı mı var?
    ben onu sasa 50 lira iken dedim...

hissesi değilde yönetim kurulundaydı mehmet şimşek...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    9,93 verdim .. vakbn kalmadı elimde ..o parayla tup aldım 69,55 ... elimde kısa vade trade için tüpr ve sokm var .. kazanç geldikçe enerj biriktirmeye devam .. yıl sonu vadeli ana portfoy ellemiyorum zaten .. güzel gündü tam izleyemedim ama .. iyi akşamlar
    71,50 ... 39 kademeye tuple vedalaştım .. .. tradelik yeter bana alanda kazansın .. şokm de sıra ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku

sasa varmı akçay onu söyle
    FORMASYON AVCISI -53

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku

Ben de 2 lira iken alacaktım biraz daha belirli olsun BOSSA gibi olabilir diye almadım. Kimyagerler öneri getiriyor sabancı kabul etmiyor diye duymuştum. Belki yabancı ortakları izin vermiyordu vs.

Anadolu taşrasına akademisyen, aydın, gitmiyordu.
    Bi tek ceylan bilge nuri gitti
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    16 yıllık Akademisyenim. Eş ve 2 çocuk yardımı dahil son aldığım maaş 21.700 lira. Onları çıkarsam 20 bin lira bile etmiyor. Kapıda duran güvenlik ve birimdeki hizmetli kardeşim benden daha yüksek maaş aldı bu ay. Helali hoş olsun. Sorun onun aldığı maaşta değil. Benim aldığım maaşta. Akademi de çok ciddi kaçış var. Yurt dışı ve özel sektöre geçen geçene. Kalanları çoğu da enerjisini ek işlere ayırmaya başladı. Alanına göre özel ders veren, dışarı iş yapan, danışmanlık yapan, ya da iyi bildiği işleri yapanlar hiç olmadığı kadar çoğaldı. İstanbul ve Ankara da açılan bazı kadrolara başvuran dahi olmuyor son zamanlarda. Alanında ün yapmış birçok hocanın Anadolu da üniversitelere geçmek için nabız yokladığı, bazılarının geçtiğini duyuyoruz. İlginç işler oluyor.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

8. Bu arada tekstilden çıkalım denmeye başladı, Bangladeş vs oraya tekrar kayma oluyormuş.

Sayfa 310/1005 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •