Sayfa 769/1005 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,145 - 6,152 arası.

Konu: Viop LI

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Bu demektir ki faiz kararı düşük gelecek USD yukarı zıplayacak! USD yukarı giderse de borsa ya yansıması nasıl olur bu sefer bilemedim, normalde USD yukarı, ucuzlayan Borsa yukarı gidiyordu!
    Sanayi alır banka satarlar. Aksi durumda banka alır sanayi satarlar. Ya da tam tersi olur. Canı nasıl isterse.

2.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Bu demektir ki faiz kararı düşük gelecek USD yukarı zıplayacak! USD yukarı giderse de borsa ya yansıması nasıl olur bu sefer bilemedim, normalde USD yukarı, ucuzlayan Borsa yukarı gidiyordu!
    Bizim haberimiz olmazdi bence etkisiz haber.

3.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Faiz kararı bence de düşük gelecek. Son durumda 15 veya altı....Bu da borsada satış getirecektir. Doları ise müdahale ile tutarlar bence. Çok agresif hareket yapmaz..

4.  Alıntı Originally Posted by Emilyo Butragenyo Yazıyı Oku
    Ben olsam bi iğne atarım, herkes şok olur, noluyo derler. Sonra şaaak bi iğne daha, bi iğne daha! Durun derler, galiba bunda iğne çok, hepsi çil yavrusu gibi dağılır sonra.
    Nasıl? Benden tahtacı olur değil mi?
    Süper olurdu, bizim pala denüşük hareket ediyor, normalde şuana kadar kıpkırmızı domatis tarlası gibin kızartmalıydı, enteresan
    demek ki kafasında bugün farklı bir senaryo mevcut
    İğne atma yerine çuvaldızını yavaş yavaş iteliyor görüntü itibariyle

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5. Endeks dün 200 saatlik ortalamanın altına indi, bu sabah da düşen kanala girdi. Düşen kanaldan çıktı, 200 saatlik üstüne de attı, şu anda üstünde kalmaya çalışıyor. 5210 altında saatlik kapanış yaparsa tekrar kanala girme ihtimali doğabilir. O da 5182'de şu anda.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

6. Durum öyle olsa çarşıda dövizin yükselmesi gerekmez miydi Interbank'ın bile altında kaç gündür

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Durum öyle olsa çarşıda dövizin yükselmesi gerekmez miydi Interbank'ın bile altında kaç gündür
    Faiz 25 olacak hayır hayır en az 40 olacak diye günlerdir bir pompa var.Şu son 1 hafta içinde 4-5 arkadaşım dolar satalım mı diye aradılar.Çarşıya fiziki geliyor olabilir. Ben de artışın 15 üstü faiz pek beklemiyorum.Zaten TR 2 yr lar 15 16 ları fiyatlıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Şöyle aşaya sağlam bir iğne bar atsa ordan fışkırtma yabsa aslında fena olmaz. Hem günün dibinden lönklerdik konu komşu tüm mahalleli, fırsat vermiyor zalım gram gevşemiyor
    güzel oyu kurmuşsun reis,
    düşük rakam açıklanırsa önce aşşa pin bar atar, ordan sağlam topuklar
    beğenilecek bi rakam açıklanırsa, direkt yukarı patlar

her halükarda ralli olur

Sayfa 769/1005 İlkİlk ... 269669719759767768769770771779819869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz