Sayfa 653/1005 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: Viop LI

1. TUSİAD Deprem harcamalarına okey verdi.

Yeşil dünya felsefesini benimseyip deprem önlemlerini benimsememek çelişki yaratırdı.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

14.30
     Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    M. Şimşeğin Bankaçılarla görüşmesi saat kaçta
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dürüstlük bitmeyen sermayedir.

3. Bayram satışı muhabbeti olacaksa pala bugün fişi çekmeli. Satacaksanız 5000 den alırım malları konumunda bırakmalı KY'yi.

4. Dün bir gayrimenkul uzmanı TV'ye çıktı, eski askeri araziler imara açılmış ama lüks konut yapılıyormuş en az %20 de orta ve alt gelire de yapılmalı dedi.

Zamanında gecekondulara özellikle göz yumuldu, önemli olan fabrikalardı ve çalışanların buldukları yakın arazilerde fazla kaynak harcamadan barınması sağlanıyordu.

Şehir büyüdü, iş güvenliği de kalmadı iş değiştirmeler çok oluyor, insanlar işe yakın yerlerde oturamıyor, şehir merkezi ve iş merkezlerine yakın yerlerde konutlar çok pahalı.

Lüks konutta oturanlara hizmet edecek çalışanlar, esnaf vs için de konut gerekiyor diye anladım. Metro ve toplu taşıma da alternatif çözüm.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bayram satışı muhabbeti olacaksa pala bugün fişi çekmeli. Satacaksanız 5000 den alırım malları konumunda bırakmalı KY'yi.
    + günlük kredili malları verdim sabahki yükselişte daha da dokunmam. pala malı anca 5000den toplarım derse ayrı, yok daha doymadım verin derse ayrı dünyalar olur

6. God abandoned us and sent Memet Cimcik instead...

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Dünya sarı altın üreticileri Birliği yok mu.
    Altın günü derneği
    Bunlar onza destek için kısıtlamaya neden gitmez.
    Üvey evlat mı bu
    Savaşlar bile etkilemez oldu..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    altında fütür piyasada fiyatları kıvamlandırırlar... dünyada değerli taşlar ve madenler & tak takıştır sektörünün tepe markalarının gücü de yadsınmamalı... şıppadak onsu 3000 -5000 dolara çıkan bir altın perakandede dengeleri bozar... altına yatırım yani dolar bazında ons altından bahsediyorum , aslında son derece risklidir. ons grafiğine bakınca görülüyor zaten. bizde ucu dolar Tl paritesine bağlı olduğundan karlı bir yatırımmış gibi görünür... zahiri

ons altın aslında riskden korunmak değil , merkez bankalarının para politikalarının belirsiliği ayyuka çıktığında , serveti park etme yeridir.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

SPOT da BofA ve yancı İnfo Yatırım satıyor, İs Yatırım alıyor,

Sayfa 653/1005 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •