Sayfa 21/1005 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop LII

1.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    Mesela şöyle hisse senedine %15 stopaj fena olmaz. Reisim el at şu işe
    20 yapalım bizim maaslar 500dolir olsun

Memurlar sessizce göbek atıyormuşböyle zam yok yaww
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

geldi ama yanlış oldu bu poz galiba

3. 5 milyon memur sanırım çoğu Avrupa ülkesinden fazla galiba.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Yabancı yatırımcılarla görüşen Bakan Mehmet Şimşek, Kur Korumalı Mevduat'ın çok kötü bir fikir olduğunu ve şartlar elverdiği an sona erdireceğini açıkladı.

(Bloomberg)
    abi sen ne diyorsun ...

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    (ÇÜNKÜ: daha önce yazmıştım, kkm deki miktar 3 trilyon tl neredeyse devletin yıllık geliri kadar, ve dolar her yükseldiğinde devletin bankalara ödediği faiz yükü artıyor...

2 seçenek var:

2-'' veremiyorum, kkm yi kaldırdım'' demek....ne olur ?

3 trilyon tl... faizden çekip dolar alacaksın

DOLAR.. 300 TL
    ,
    adam 3 trilyon tl bağlamış kur korumalıya

bununla dolar almaya kalksa, hadi ben 300 diye üfürdüm... sen USTAMIZSIN, en iyisini bilirsin

DOLAR kaç lira olur ?

NOT: gördüğünüz üzere birkaç gündür, MAKROEKONOMİ hakkındaki yorumlar yapıyorum ve gelişmeler bunlar üzerine gerçekleşiyor... boşa yazmıyoruz yani

5. THY hedefim sorulmuş şuanda kanalın tam tepesinde tutunmaya çalışıyor 207 altı çoklu kapanışlar olmadığı sürece 234-245 beklentim mevcut.Yalnız vıop ayağı ile yakıt gerekli önümüzde zaman diliminde.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    THY hedefim sorulmuş şuanda kanalın tam tepesinde tutunmaya çalışıyor 207 altı çoklu kapanışlar olmadığı sürece 234-245 beklentim mevcut.Yalnız vıop ayağı ile yakıt gerekli önümüzde zaman diliminde.
    Varlık fonu sene başı düşüşte thy alim yaptı dimi hocam

7.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    abi sen ne diyorsun ...

,
    adam 3 trilyon tl bağlamış kur korumalıya

bununla dolar almaya kalksa, hadi ben 300 diye üfürdüm... sen USTAMIZSIN, en iyisini bilirsin

DOLAR kaç lira olur ?

NOT: gördüğünüz üzere birkaç gündür, MAKROEKONOMİ hakkındaki yorumlar yapıyorum ve gelişmeler bunlar üzerine gerçekleşiyor... boşa yazmıyoruz yani
    Peki üstadım önünde sonunda bu kkm bitecek. Tarih de 2023 sonu. Kur üç yüz mü olacak ellaam

8. Avatarısindoma53 sindoma53 şu an forumda
    Platin Üye

Duhul
    Mar 2020
    Gönderi
    12,466
    Badem sporun yeni PC Joystick kolu THY bu dönem.
    aynı kol sasa da idi patron sisteme baş kaldırınca game over oldu arayı düzeltirse yine sağlara döner.
    kuş bu süreçte 2.3. çeyrek bilançolardan dolayı sistemin kullanmaya en müsahit tahtalarından kulağı delik bademcukler dünyası.

sn işçi ,

138 lerde burada yorumlar yaptık yukarıdaki yorumum olmuştu.
    piyasa iskontosu azaldı diyor bende bademlerdeki iskonto önemli diyorum
    kolay gelsin

Sayfa 21/1005 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •