Sayfa 277/1004 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: Viop LIII

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Borsanın eskileri bu çıkışta çok az kazandılar...sebep eski düşüşleri krizler sürekli akıllarının bir köşesinde
    Aynen düşüşe malla yakalanmamak ve düştükce maliyet yapmamak için 3 aydır mal almadım, çok fırsat kaçırdım,

2.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Bankaların içinden geçmeli ama hiç oralı değil
    önceki gün banka vadelilerinde ciddi poz artışları vardı- bence arbitraj işiydi yani hisse vadeli shortlayanlar tahtadan hisse aldı, tahtacıya düşen tek şey vadelilerde long tarafını karşılamak, böylece az parayla çok iş.. dün bunlar kapandı, herhalde çok yeni alıcı buldular, şunları dökelim derken aşağı flow oluştu

bugün başka bi gün, günlerden cuma

3. dolar hızlıca 25-26 olduktan sonra bozup ufak bir giriş yapmıştım.. Dolar bazlı güzel kar verdi...Ben artık yokum... Tek tuşla bütün hisselerimi sattım.. Artık ucuz değil.. ucuzlarsa yine tekrar bakarız, ucuzlamazsa da canı sağ olsun derim..

dolar bence borsadan daha ucuz kaldı..

Bol kazançlar Selamlar..

-----
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Borsanın eskileri bu çıkışta çok az kazandılar...sebep eski düşüşleri krizler sürekli akıllarının bir köşesinde
    Diken üstünde oldu ama yinede bereket versin.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Bu ne ya öteki hisselere küfür resmen bu çıkarmaları lazım U30 dan.

Sent from İPhone 16 Pro Max

6. Kontrolmatik patronu bedelli yi Ağustos tan sonra görüşeceğiz dedi
    Hala alıcısı var... Şirketin profeleri iyi ama o kadar parayı nasıl bulacaklar bu ortamda bilemedim.ytd

Onun ben astor gibi taa monacoya göndereyim.

8. kisa vade 5dk u-100
    alcalan kanal...

yatırım tavsiyesi değildir ..

Sayfa 277/1004 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •