Sayfa 108/1001 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 857 - 864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1. Bir yatirimci olarak istedigim şey gerçeķ serbest piyasa , bugün yine bir gatiplik ve tanzim bir satış var gibiydi bende 26 dan basladim biraz alima 50 bin tl karsiligi yabanci para aldim , daha fazla aldirmadi limit koymuslar , 70 kurus makas ile satiyor ve limit koyuyorlar ,bankayi arayıp sormadım bile ve bu özel bir banka , satarken sınır yok alir iken sınır var.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Dolar tahminniz nedir ayni yere gelmesi ne kadar surer
    En ufak bi fikrim yok...

Kasa bende hep dolar....içeriden bilgi alınmadığı sürece artık çevirebilmenin mümkün olduğuna inanmıyorum. Dolar-borsa-dolar, dolar-altın-dolar şeklinde ilerliyorum, altında beklediğim düşüş gelirse, altına geçeceğim.

Dış ticaret açığı v.s....Hareket alanlarının çok kısıtlı olması lazım...Çok basamazlar...Sürekli dış ticaret açığı rekor kırar...Sanki geçici bir sarkış bu, borsaya zirve yaptırtacaklar sanki bu alengirli işlerle...

Yıl sonuna ve yerel seçimlere kadar baskılayacaklar bi şekilde....

Kurallar dahilinde kalıp, safahat oluşturuyorlar, yabancılardan not artışı, ardından gri listeden çıkma, KKM/DDKM den kurtulma, bankaların elindeki düşük tahvillerin ortalamasını yükseltme, ardından bankalara bi kıyak, sonunda da yabancı girişi hedef...Bilmiyoruz Ciy Piy Morganla ne konuştular...Belki parça parça girecekler...

Bademgiller bilir...kablel vuk-u oluyormuş onlara

AMK ulan % 52 be!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

AMK ulan % 52 be!
    Öyle olmasına öyle de, de hele yiğanim, başka adam mı var kime verek

İlk seçimde, Soğan oyları böldü, kıl payı mortingen olduk, şimdi de Soğanla Hüdapar kardeş oldu, düğüm çeşitlerini öğreniyorlar. Soğancılar da arazi oldu utançtan.

Sorun, kaybedemeyecek kadar çok açılmalarında....bi ara sonuç ortadayken, bu seçim bi darbedir filan demeye başlamışlardı korkudan...Sonra bütün tuşlara basıp kazandılar...EYT, emeklilere 7500, kaç milyon olduğu muamma olan mülteciler filan...oldu bitti maşaallah...

Yerel seçimde de seçmen CHP ye açık meşaz vermeye kalkacak...işimiz ahiretlik

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kayda girsin yerine, Aysuna ... diye yazsaydınız daha açıklayıcı olurdu.

7 ayda 73 milyar dolar gayme dış ticaret açığı var, bu deliği Aysun ...'mi kapatacak?
    Aysun kim ağabey ;)

6.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Yerel seçimde de seçmen CHP ye açık meşaz vermeye kalkacak...işimiz ahiretlik
    Bu kadar da ahmak olamazlar.

Aptalligin da bir siniri var.

7.  Alıntı Originally Posted by y.aras Yazıyı Oku
    Bir yatirimci olarak istedigim şey gerçeÄ· serbest piyasa , bugün yine bir gatiplik ve tanzim bir satış var gibiydi bende 26 dan basladim biraz alima 50 bin tl karsiligi yabanci para aldim , daha fazla aldirmadi limit koymuslar , 70 kurus makas ile satiyor ve limit koyuyorlar ,bankayi arayıp sormadım bile ve bu özel bir banka , satarken sınır yok alir iken sınır var.
    Markette ayçiçek yağına promasyon yaparken 1 teneke ile sınırlıdır gibi bişey

Sayfa 108/1001 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •