Sayfa 878/1001 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Seçil Erzan 39 yaşında ve Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş. 11 yıldır Şube Müdürlüğü yapmaktaymış.

Jeoloji Mühendisi Ne Demek?
    Jeoloji mühendisi; madencilik, mühendislik, petrol, maden, yeraltı suyu ve atık yönetimi projelerinin geliştirilmesine veya bölgesel kalkınmaya yardımcı olacak verileri toplar ve analiz eder. Haritalama programları planlar ve geliştirir. Yerleşim alanı ve mühendislik yapılarının yer seçim çalışmalarını yürütür.

Kendisi de bir madenmiş ki hemen keşfedilmiş. 22 yaşında Üniversiteden mezun oldu desek, ve hemen işe girdiğini varsaysak 6 sene gibi kısa bir sürede 28 yaşında Şube Müdürü olmuş.
    Maden bulma konusunda almış olduğu eğitimin de hakkını vermiş ve bulduğu maddeleri de güzelce işlemiş.
    bi yerde maden varsa sondaj yapanı da olur

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bi yerde maden varsa sondaj yapanı da olur
    Olma mı?

Sondaj yapıla yapıla, sondaj yapmayı öğrenmiş. Hatta işi bir ileri boyuta da taşımış. Uyguladığı teknik, sondaj ile lavman arası bir şey.

3. Eşek ağaca bağlıydi !
    Şeytan geldi ve ipini çözdü!!
    Eşek, komşunun tarlasına girdi,
    kuru ve yeşil yemeye başladı !!
    Tarla sahibi çiftçinin karısı eşeği gördü ve tüfeğini çıkartarak eşeği öldürdü !! Eşeğin sahibi tüfek sesini işitti, baktı ki eşeği ölmüş,
    sinirlendi, çiftçinin karısı üzerine kurşun boşalttı!!
    Çiftçi döndü, karısını ölmüş bulunca, tüfeği aldı ve eşeğin sahibini öldürdü... Eşeğin sahibinin oğlu, babasını ölmüş bulunca, silahi aldı tarla sahibi ve büyük oğlunu öldürdü...haber tarla sahibinin ailesine ulaştı, hepsi silahlarını aldılar ve eşek sahibinin çiftliğine hücum ettiler,
    evde kim varsa öldürdüler ve ellerine geçirdikleri her şeyi yaktılar !!!!
    Şeytana soruldu: sen ne yaptın..!! Şeytan dedi: hiç...ben sadece eşeği saldım..

Bir ülkeyi yıkmak istediğinde oradaki eşekleri sal, yeter....

4. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

Alıntı Originally Posted by Mavideniz35 Yazıyı Oku
    Eşek ağaca bağlıydi !
    Şeytan geldi ve ipini çözdü!!
    Eşek, komşunun tarlasına girdi,
    kuru ve yeşil yemeye başladı !!
    Tarla sahibi çiftçinin karısı eşeği gördü ve tüfeğini çıkartarak eşeği öldürdü !! Eşeğin sahibi tüfek sesini işitti, baktı ki eşeği ölmüş,
    sinirlendi, çiftçinin karısı üzerine kurşun boşalttı!!
    Çiftçi döndü, karısını ölmüş bulunca, tüfeği aldı ve eşeğin sahibini öldürdü... Eşeğin sahibinin oğlu, babasını ölmüş bulunca, silahi aldı tarla sahibi ve büyük oğlunu öldürdü...haber tarla sahibinin ailesine ulaştı, hepsi silahlarını aldılar ve eşek sahibinin çiftliğine hücum ettiler,
    evde kim varsa öldürdüler ve ellerine geçirdikleri her şeyi yaktılar !!!!
    Şeytana soruldu: sen ne yaptın..!! Şeytan dedi: hiç...ben sadece eşeği saldım..

Bir ülkeyi yıkmak istediğinde oradaki eşekleri sal, yeter....
    Ankarada son 3 günde apartmanlarda komşular birbirlerini tüfeklerle 3 er 5 er öldürüyorlar
    Şeytana sormuşlar sen ne yaptın hiç çocuklarq gürültü yaptırdım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Vergilerin %150 ye kadarvarttırılacqğı söyleniyor

Reis müdahale edip %79 bırakacak bizde reise dua edeceğiz.
    Memedew çok şeyettirmedi bizi diye .
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Sanırım Cimer'e şikayet için detayları soruyorsunuz.

Açıklayayım:

Ben: Şahsım
    o: Hollanda lideri
    Kendileri: Müslümanlar.
    Toparlamak: adam olmak.
    Laik olmak: Hani şu interneti kullanıyorsun ya. Asalak gibi yapışıp dünyayı batırmadan zamana ayak uydurmak. Çalışmak üretmek
    Oralar: Batı ülkeleri.
    Kirletmek: Müslümanların en iyi yaptığı şey.

Hadi bakalım şikayet et Cimer'e. Eğer iyi niyetli sorduysan - kusura bakma.
    Bu kadar basit bir cevap verebileceğini düşünmemiştim.
    Ben:Milliyetin, dini inancın,dünya görüşün,yaşadığın ülke
    O: Millyeti, dini inancı,dünya görüşü
    Fikir:Bunu atlamışsın.... Mesela,dünyayı Türksüzleştirmek ,Müslümansızlaştırmak mı?
    Kendileri: Müslüman mı, Müslüman -Türk mü, Türk mü?

Toparlamak: Batı kültürüne göre mi "adam ollmak"?
    Laiklik:Ne demek istedğin hiç anlaşıılmıyor. Lailkik tanımında, çalışıp üretmek gibi kelimelerin geçtiğini harırlamıyorum. Laiklik, din ve devlet işlerinin birbirine karıştırılmaması,her t ürlü inancın devlet teminatı alınmasını içerir.
    Oralar: Batı ülkeleri derken,dar bir açıklama yapmışsın. Sanırım,"ekonomik olarak gelişmiş ülkeler "demek istedin.
    Kirletmek: Neyi kirletmek, çevreyi mi,batı ahlakını mı, insanlık tarihini mi,onların namuslarını mı,temiz olan ne varsa onları mı?Müslümanların en iyi yaptığı hangi kirletme işidir?

Bunlara cevap verirsen konuyu tartışabiliriz.
    Eğer, Müslüman-Türk değilsen, konuya bakış açımı değiştirerek tartışmaya devam edeceğim.
    İnsanlar, “İnandık” demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı zannederler?
    Ankebut-2

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Olma mı?

Sondaj yapıla yapıla, sondaj yapmayı öğrenmiş. Hatta işi bir ileri boyuta da taşımış. Uyguladığı teknik, sondaj ile lavman arası bir şey.
    Ege ustadım izmir de sular basmış yolları fırtına falan sıkıntınız yoktur umarım

Sayfa 878/1001 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •