Sayfa 192/392 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 3132 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by apameya denizi Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim arkadaşım.Tarih henüz belli değil galiba..
    birşeydeğil...tarih belli değil .y.t.d.

2. Yön aşagıya bakıyor 14 lerden sıfıra gıdecek galigaba

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne olacak bu hissenin hali bilen varmı acaba

4. Masa sandalye şirketler tavan gidiyor bunun gibi ederi olan şirketleri ezdikçe eziyorlar.

Sonra ky niye kaçıyor. Eskiden ezmenin de bir adabı vardı şimdi testere ile kesip parçalıyorlar.

Kumarhaneye dönen borsanın da bir işime yaramaz spk nın da bist in de ...

Bu sene kadar bıkmamıştım borsadan zarar çıksın bir daha da gelmem bu kumarhaneye.
    Ytd

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Borsanın en lanetli kagıdı galiba bu kadarda olmaz yatırımcısına resmen zulmedıyor borsadan soguttu ayen beni bir heyecanım bu vardı hakıkaten tiksintı geldi ayen den

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bedelliye katılacaklar açısından, Bence ne kadar düşük fiyattan bölünürse o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Zaten geri çekilmelerden işlem hacmi pek yüksek değildi .

8.  Alıntı Originally Posted by ekber Yazıyı Oku
    Bedelliye katılacaklar açısından, Bence ne kadar düşük fiyattan bölünürse o kadar iyi olur diye düşünüyorum. Zaten geri çekilmelerden işlem hacmi pek yüksek değildi .
    Öncelikle bizimle dalga geçtiğinizi düşünüyorum
    Bu ne ciddiyetsizliktir...?
    Sizi ciddiyete davet ediyorum....

Hissenin düşmesini isteyen, bundan mutlu olacağını söyleyene de ilk defa rast geliyorum...
    Bakalım daha neler duyacağız bu alemde?

İşin teknik tarafına gelecek olursak:Nominal 1 tl den yapılmış bedelli ile (rüçhan hakkı 1 tl), hisse fiyatı arasında bir fark yoksa neden bedelli sermaye artışından hisse alayım ki?
    Tam tersidir....
    Hisse fiyatı ne kadar büyükse, bedelli sermaye arttırımından elde edeceğiniz avantaj o kadar fazladır...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Sayfa 192/392 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •