Sayfa 288/392 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 3135 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: AYEN - Ayen Enerji

1. Güzel hareketler.:) Hey maşallah. Elimdeki kağıtlar bugün full pozitif hayır olsun yahu !.:) HLGYO % 14

:)

2.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    yabancı ilgisi fena değil
    adaşım bak albrke' ye geldiğim gün buradan gelmiştim. hiç haber vermiyorsun, olmaz ki böyle de habersizce:)

bol kazançlar.

3.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    adaşım bak albrke' ye geldiğim gün buradan gelmiştim. hiç haber vermiyorsun, olmaz ki böyle de habersizce:)

bol kazançlar.
    Eyvallah üstadım.:) Bilmukabele. Yerli ya da yabancı farketmez, alsınlar da.:)

4. Sayın Maydonozcu Kamil arkadaşımız gün sonunda işlemleri atabilir misiniz ?

5. Yarın hacimli olarak 4.44 ü geçme ihtimalimiz oluştu. Kademeler dolarak devam ediyoruz. Ytd !

6.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Sayın Maydonozcu Kamil arkadaşımız gün sonunda işlemleri atabilir misiniz ?
    Gayet tabiki üstadım.:) Şimdiki durum:

http://share.matriksdata.com/share.a...01131224392569

Dengeli gözüküyor, bir sıkıntı yok. Geçen de yazdığım gibi Meri ve YFS üzerinden alınan malların bir kısmı CITI hesabına devrediliyor. Gerçek yabancı mı yoksa başka bir şeymi anlamak mümkün değil maalesef. Genel kurul hazirun cetvelinden anlarız ancak.

7. Üstadım tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim. Varlığınız varlığımızdır.
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Gayet tabiki üstadım.:) Şimdiki durum:

http://share.matriksdata.com/share.a...01131224392569

Dengeli gözüküyor, bir sıkıntı yok. Geçen de yazdığım gibi Meri ve YFS üzerinden alınan malların bir kısmı CITI hesabına devrediliyor. Gerçek yabancı mı yoksa başka bir şeymi anlamak mümkün değil maalesef. Genel kurul hazirun cetvelinden anlarız ancak.

8.  Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Üstadım tüm emekleriniz için çok teşekkür ederim. Varlığınız varlığımızdır.
    Eyvallah üstadım. Çok naziksiniz. Devre kesicimiz hayırlı olsun. Umarım kısa zamanda dediğiniz fiyatları görürüz.:)

Sayfa 288/392 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •