Sayfa 332/558 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon
Arama sonucu : 4464 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Measallah Measallah!!!

2. 20'nin altını gösterip ordan tepki verebilir diye beklemiştim, o kadar beklemediler. Ya da başka bir hesap bu durumu bozdu. Olan her neyse tepkiyi mepkiyi geçti olanlar. Bakalım bugün de tavan gösterecekler mi?

3. Yabancı oranı 20 yi geçmiş galiba yine.

4. UNLU hoşgelmiş. Özletti.

Alıntı Originally Posted by tele Yazıyı Oku
    Sikipilatorler geldi herhalde

42,30 a kadar sorun yok.
    Bekliyorum.
    Her gün yüzde 5 civarı yapsın.ü

6. Akbankçının sesi soluğu kesildi

7. Sözün özü bu senet kısa zaman önce yani bir sene öncesi 50 tl yi gördü ve baya taşıyıcının eline verildi bekleniyor hemen o fiatları bulması için zamana ihtiyaç var unutulmamalı

8. İsmail AVCILAR Abi tavsiyesi;

Yatırımları makul borçlanmalarla ve bilanço rasyolarını darmaduman etmeden büyüyen bir firma hissesini, yatırım adına geleceği fiyatlamış ve bilançolarını bu anlamda darmaduman etmiş ve fiyatsal köpük yapmış bir hisseye tercih ederim.
    Çünkü ben sakin bir hayat sürmek isterim. Tansiyonumu sürpriz açıklama ve KAP haberleri ile fırlatıp yere çakan hisse benden uzak dursun. Bilançosu iyi olan bir hissede, vakti saati gelince bana para kazandırsın, kazandıracaktır da...

"Geleceği fiyatlamış bir hissenin geleceği satın alınmaz". Piyasa yapıcılar balinayı kendilerine alıp hamsiyi sana verirler.
    O gelecek geldiğinde fiyatlanmıştır zaten ve her şey rutine girer.
    Bakıyorum da FK'sı 50 olan hissenin %100 artıp FK'sının 100 olmasını bekleyen var. Burada sadece tahta fiyat olarak yukarı çalışmamalı, şirket sahibi de çalışıp kar etmeli ki o FK düşsün. O FK'nın düşmesi ekonomik sorunların yumağa dönüştüğü bir konjonktürde düşürülmesi o kadar kolay bir iş değil. Bu bir süreç ve vakit alan bir süreç ama en kolay para kazanma, tahtacıların yaptığı gibi bas fiyatı yukarı olmamalı. Şirket sahibi kar üretmeli !

Bütün bunlar bir abi tavsiyesidir.

Buna yıllarca öpüle öpüle ulaştım. Yaşım 50 üstüdür. Gençliğimden beridir bu işlerle meşgulüm.

Hedefiniz zengin olmak değil, finansal özgür olmak olsun.

Özgürlüğün illa hepsi borsadan gelecek diye bir kaide yoktur. Birazı BES'ten, birazı devletten emekli, birazı altından, birazı gayri menkulden, birazı da borsadan olsun.
    Ama özgürlük yerine zengin olmak istiyorsan biraz damarlar tıkanacak, kalp sekteye uğrayacak, popon nasır tutup, miden kasıp kavrulacaktır. O zaman sen yüksek getiri beklentin olan hissede kal ve zengin ol !!

Sayfa 332/558 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382432 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •