Sayfa 312/556 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 4445 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. domaine de la romanee conti romanee - conti

2020 başında,

2017 rekoltesi 13.600 euro idi

Bugün 19.000 euro

%39.7 artış

Oralet osman ile bu taraftada yatırım yapabiliriz.

2. TARIM BAKANI: TÜRKİYE İLE SUUDİ ARABİSTAN TARIMDA İŞBİRLİĞİ YAPACAK.

ARABİSTAN İLE "TARIM ALANINDA İŞBİRLİĞİ MUTABAKAT ZAPTI"NIN İMZALANDIĞINI BİLDİRDİ.

ANADOLU AJANSI
    Yayınlanma: 16:38 - 03-12-2023

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Suudi Arabistan Çevre, Su ve Tarım Bakanı Abdulrahman Al-Fadhli ile heyetler arası gerçekleştirilen görüşmede "Tarım Alanında İşbirliği Mutabakat Zaptı"nın imzalandığını bildirdi.

Yumaklı, sosyal medya hesabından konuya ilişkin yaptığı paylaşımda, "Görüşmemiz sonunda imzaladığımız Tarım Alanında İşbirliği Mutabakat Zaptı'nın hayırlara vesile olmasını diliyorum." ifadesini kullandı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, söz konusu mutabakat zaptı, tarım sektörünün iklim değişikliğine uyumunun sağlanması, tarım alanında özellikle iklim değişikliği ile ilgili teknolojiler geliştirmek ve tanıtmak, hasat sonrası teknikler ve tarımsal ürün işleme, hayvancılık ve bitkisel üretim, bitki, tohum ve veterinerlik sertifikaları dahil, sağlık ve hayvan sağlığı konuları, tarımsal ürünlerin sürdürülebilir arzının sağlanması, biyoteknoloji, organik tarım, balıkçılık ve su ürünleri yetiştiriciliği ve tarımda kalite politikasının geliştirilmesi, tarımda su yönetimi, özellikle tarımsal faaliyetlerden kaynaklanan su kirliliğinin izlenmesi ve tarım sektöründe suyun verimli kullanılması konularında işbirliğini içeriyor.

3. En son bi yerde okudum, hektaş baya personel çıkarmış özellikle ziraat mühendisleri ile yollarını ayırmış. sayı 350 gibi ama teyitli değil.

Şimdi baktığınız aman büyüyen bir firmada bu çok olumsuz bir senaryo değil mi?
    diğer yandan eski yönetimin yaptığı hesapsız kitapsız harcamaları kontrol almaya çalışmaları iyi bir şey gibi gözüküyor.

4. HEKTS - Hektaş Ticaret

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    En son bi yerde okudum, hektaş baya personel çıkarmış özellikle ziraat mühendisleri ile yollarını ayırmış. sayı 350 gibi ama teyitli değil.

Şimdi baktığınız aman büyüyen bir firmada bu çok olumsuz bir senaryo değil mi?
    diğer yandan eski yönetimin yaptığı hesapsız kitapsız harcamaları kontrol almaya çalışmaları iyi bir şey gibi gözüküyor.
    Merhaba,

Bir suru sacma sapan sey var. Levent’in bizi kandirdigi da apacik ortada, savunacak degilim. Ama Hektas, Kocaeli Gebze’deki fabrikasini Oyak’a satti. Tum personeli de Orhangazi’ye tasiyor. Konum degisikliginden oturu personelin degismesi cok absurt bir durum degil. Ziraat muhendislerinin isten cikarildigini veya kendi ciktiklarini cok once yazmistim bu foruma. Ama yazdiklarimi okumadiginiz cok belli. Kisacasi yeni bir haber de degil. Coktan duruldu isten cikma ve yeni personel alimi.

Saygilarimla,

Burhan usta

Kaynak : linked-in
    Son düzenleme : BEAUVOIR; 04-12-2023 saat: 05:02.

5. Günaydın, hayırlı güzel bir hafta dilerim herkese.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Saygılar
    "Sonunda zengin olduğunuzda, ilk etapta aradığınız şeyin bu olmadığını anlayacaksınız. Ama bu başka bir günün konusu." Naval Ravikant
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bi yerlerde okuduğumu hatırlıyorum ama hatırlattığınız için teşekkürler.
    Şimdi olan olmuş değerlendirmesini merak ediyorum

Alıntı Originally Posted by BEAUVOIR Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bir suru sacma sapan sey var. Levent’in bizi kandirdigi da apacik ortada, savunacak degilim. Ama Hektas, Kocaeli Gebze’deki fabrikasini Oyak’a satti. Tum personeli de Orhangazi’ye tasiyor. Konum degisikliginden oturu personelin degismesi cok absurt bir durum degil. Ziraat muhendislerinin isten cikarildigini veya kendi ciktiklarini cok once yazmistim bu foruma. Ama yazdiklarimi okumadiginiz cok belli. Kisacasi yeni bir haber de degil. Coktan duruldu isten cikma ve yeni personel alimi.

Saygilarimla,

Burhan usta

Kaynak : linked-in

7. Ferbis’in neden sadece Hektaşilere verilmesi gerektiğinin kanıtı

Tarkim

Halk piyasada 5m senedi olan hisseyi bile mundar etti.

8. Ne zaman DÜK olur bu?

Sayfa 312/556 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •