Sayfa 165/334 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon
Arama sonucu : 2665 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

1. Yine mi DOLAR arıyorlar ....

Bence ALTIN arasınlar...

Hay Allah , dış borcu ödemek için , altınları dolara çevirmeleri gerekecek !!!!!!!!!!!!

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Yine mi DOLAR arıyorlar ....

Bütün fiat paralar sınırsız basılır. Sürekli değer kaybeder.

Malda kal, Hayatta kal. Adet Gram Kilo Metre somut ölçüler ile malını arttır.

Fiat paralar gelip geçicidir. Hepsi sınırsız basılır, ve sürekli değer kaybeder.

3. Neden ANLAMAMAKTA ısrar edersin ?

Paranı (kazançlarını-birikimlerini) DOLARA yatır diyen yok ki .....

Para bir öiçü birimidir. Fasulye ile ödemeler kabul edilene kadar !!!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Neden ANLAMAMAKTA ısrar edersin ?

Paranı (kazançlarını-birikimlerini) DOLARA yatır diyen yok ki .....

Para bir öiçü birimidir. Fasulye ile ödemeler kabul edilene kadar !!!

Al sana Dolar. Seyret doları. Az önce San Francisco da çekilmiş canlı video yayını. Sen geçmişi söylüyorsun, ben geleceği söylüyorum. Doların yerine ileride başka bir fiat para gelecek. Benin malım orada duruyor. Yeni fiat para ile malımı yeniden değerlerim.

https://www.tiktok.com/@freqmeek/vid...37311276256555

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Al sana Dolar. Seyret doları. Az önce San Francisco da çekilmiş canlı video yayını. Sen geçmişi söylüyorsun, ben geleceği söylüyorum. Doların yerine ileride başka bir fiat para gelecek. Benin malım orada duruyor. Yeni fiat para ile malımı yeniden değerlerim.

https://www.tiktok.com/@freqmeek/vid...37311276256555
    Bence sen git ''çakralarını'' açtır. Tıkanık.

Bana ne dolardan.

Bugün öiçü birimi olarak o var!!!

8. 94 krizinden sonra İMKB de Tahvil sertifikası almak için kursa gittim. Derse gelen hocalardan biri (Garanti Yatırımdan) arz talep ilişkisini anlatmak için çocukluğunda başından geçen şu olayı anlattı.

Mahallede akranları ile başaltı oynuyorlar , muhallebi çocoğu olduğundan hep yutuluyor. Yanlız , o dönem misket sınırlı , baş altına betebe mozaik diziyorlar. Kazanan-kaybeden betebe kaybediyor. Bizimki hep kaybettiğinden , cebindeki harçlıkla oyuna devam edebilmek için arkadaçlarından betebe satın alıyor. Akşam eve geldiğinde cepte para yok, betebe yok. Babasından ertesi gün için tekrar harçlık istiyor. Bu durum devam ediyor... Babası isyan ediyor ve olayın içyüzünü öğrendikten sonra ertesi gün eve bir çuval betebe getiriyor.

O günden sonra başaltı oyunu iptal , çünkü betebenin değeri kalmıyor!

https://www.google.com.tr/search?q=b...&bih=657&dpr=1

Sayfa 165/334 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •