Sayfa 202/339 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 2709 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 3

Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    Maalesef bu ülkede kim kimi koparabilirse. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.
    Koca koca adamlar bin tl fazla kira için kanlı bıçaklı oluyor. Büyükşehirler erdem bırakmadı insanlarda. Kaçan kurtuluyor.
    çocuklarınıza torunlarınıza vea akrabalarınıza veyaveya veyaa değer verdiğiniz insanlara kiralık arayanlara.

eeeee kardişimmm kil çadirda kaall

demeleri yakın gelecek diyorsunuz yagni..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Sizi anlayamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    Sizi anlayamadım.

sanırım sn. emlak sizi yanlış anlamış. Sizin yazınızı tekrar okursa düzeltecektir.

4. Eskiden büyükşehirlerde erdem vardı...
    Ne zaman ekmek parası için aşırı göç aldı yurtiçi ve son senelerde yurtdışından...
    O zaman bozuldu büyükşehirler...

Ekmek kavgası çok büyük... Herkes kısa yoldan bi yerlere çöküp servet sahibi olma peşinde...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Eskiden büyükşehirlerde erdem vardı...
    Ne zaman ekmek parası için aşırı göç aldı yurtiçi ve son senelerde yurtdışından...
    O zaman bozuldu büyükşehirler...

Ekmek kavgası çok büyük... Herkes kısa yoldan bi yerlere çöküp servet sahibi olma peşinde...

CPH1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Çok doğru. Anadoludaki her köyden hatta her aileden şehirlerde çalışan- çalışmış fertler var. Kışları köylerden yaşlılar, şehirdeki çocuklarının yanına giderek kaloriferli dairelerde rahat etme çabasında. Haliyle etkileşim çok fazla. Köyünde kapısına gelen veya köy meydanında gördüğü yabancıya ekmek, yemek, su veren ve karşılık beklemeyen bu insanlar şehirde kendilerine selam bile verilmediğini yaşayarak öğrendiler. Şimdi artık köylere gezmeye gidenlere de şehirdeki gibi davranılıyor. Etki- tepki.

Köylerin girişine kamera konuldu. Ulaşım arttı ve motorize toplum olduğundan adamların ahırından hayvanları kolayca çalınır oldu. Herkesin altında birer araba köy köy dolaşarak keşif yapıyor ve gözüne kestirdiği evleri soyuyor hatta tarladaki ürünü kaldırıyor. Jandarma olaydan sonra kameralardan hırsız peşine düşüyor. Köylü zorunlu olarak yabancıyı sevmiyor, çok da haklı.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    sanırım sn. emlak sizi yanlış anlamış. Sizin yazınızı tekrar okursa düzeltecektir.
    makulyatırımcıya karşı olarak yazmadım..

çöken ahlakın... yakın gelecekte neler yapacağını ev sahiplerinide vuracağına dair bir yazı sadece.

bilmem nerede dayın yoksa.

enflasyon özleikle hiper enflasyonda kazanan kesim olamaz. anasının karnından direk tapuyla doğmuyorsa çoluk çocuğunuz torunlarınız.

aha yeriniz sülalecek orası... kil çadir.

bir daireden iki daire çıkaramıyorsan.. sonuç kaçınılmaz.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bugun Fenerbahce Dalyan da cok eski bir binada oturdugunu soyleyen biriyle tanistim

Onun yalancisiyim kiralar 70 bin TL civarinda dedi. Kim veriyor bu paralari dedim. Valla butun mahalle bunu konusuyor bizde bilmiyoruz dedi.

70 bin TL. Vay anasini
    Fenerbahçe istisnai sokakları hariç mahalle olarak zaten İstanbul'da yaşanacak 3-4 yerden biridir. 70bin TL çok çok uçuk bir rakam değil.

8. Konut ilanlarına tek fiyat düzenlemesi geliyor. Aynı daire için farklı emlakçılar uyduruk, aldatıcı fiyatlar giremeyecek.

https://www.bloomberght.com/konut-il...lemesi-2343199
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 202/339 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •