Sayfa 1000/1001 İlkİlk ... 50090095099099899910001001 SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    abd borç tavanı meselesi çözülmüş, dow futures hafif artı açar ama bizi ilgilendirmez.. standard poors haberi etkisiz, aps değişmemiş, doğalgaz zammı şişe cam gibi yoğun doğalgaz kullanan şirketler için olumsuz.. bizim piyasa hafif artı açar, sonra satış yer diye bekliyorum, geçen pazartesi gibi sert yukarı zinhar beklemiyorum.. tabii yukarı açıp yukarı devam da olabilir, böyle bi harekete ortalarda bi yerde iştirak etmeyi düşünebilirim.. zira ekim başlıyor, ağustos-eylül düzeltme olarak geçtiği için ekim ayı ralli ayı olmalı
    Ekim yatay-dalgalı, Kasım bilançoların da desteği ile yeni zirveler gelir bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    abd borç tavanı meselesi çözülmüş, dow futures hafif artı açar ama bizi ilgilendirmez.. standard poors haberi etkisiz, aps değişmemiş, doğalgaz zammı şişe cam gibi yoğun doğalgaz kullanan şirketler için olumsuz.. bizim piyasa hafif artı açar, sonra satış yer diye bekliyorum, geçen pazartesi gibi sert yukarı zinhar beklemiyorum.. tabii yukarı açıp yukarı devam da olabilir, böyle bi harekete ortalarda bi yerde iştirak etmeyi düşünebilirim.. zira ekim başlıyor, ağustos-eylül düzeltme olarak geçtiği için ekim ayı ralli ayı olmalı
    Benzer düşünüyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ekim yatay-dalgalı, Kasım bilançoların da desteği ile yeni zirveler gelir bence.
    geçen sene eylül 3457 kapatmış, ekim 4400 görüp 4330 kapatmış, yüzde 25 artı yapmış bir ayda
    2021 ekim ayı yatay geçmiş, yüzde 8 artı yazmış, 2020 ekim yüzde 5 eksi, 2019 ekim yüzde 8 eksi yazmış

istatistiki bi çıkarım gözükmüyor.. şirketler 3. çeyreğin son gününü kapattı, artık bilançolar finans müdürleri için hemen hemen belli, yani yönetim kurulu üyelerinin bilgisine sunulmuş olacak.. açıklamaya kadar geçecek 3-4 haftalık süre için oyun planları gözden geçirilecek, mesela kötü bi bilanço yollayacak olsun şirket, mal satmaları lazım, ne yapar oyuncu ?? önce deli gibi yukarı sürer, yüksek hacimde mal eritir, sonra vura vura desteklerde tepkiye gelenlere vere vere bilanço gününe vasıl olur, kötü bilanço ve sert eksi- o gün gelenleri toplamaya başlar.. xleş tahtalarda esas oğlan her daim patron parasıdır, tahtacı onun taşeronudur

4. hayırlı uğurlu olsun.
    aya fısfıs
    kına yaktın mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    hayırlı uğurlu olsun.
    aya fısfıs
    kına yaktın mı?
    Kına düğün nikâh şekilde oldu damat ile kız bizi baya zora soktu. Çoğu davetli nikâh ve düğünü beraber zannetti düğünden sonra nikah oldu. Nikah salonu 60 kişilik. Daracık salon biri girip biri çıkıyor çok zor durumda kaldık. Bundan sonra yoluma adil hakem şeklinde devam edeceğim.

Yeni başlık açıldı...

7. Viop LIV

Yeni başlığa taşınıyoruz

Viop LV
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=57290

GÜNAYDIN ESNAF HAYIRLI İŞLER

normalde bu kadar gitmemeiz lazım diye düşünüyorum ama

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    nasıl olyor dayu
    matrikiste YABTKSORAN grafiğinden bakıyırum

haziran başı 27,5
    şuan 35,9

hele son 3 hafta ve bu ayki bar HAYVAN gibi...

31,18 den....35,9 a

8 eylülden beri gram solutmamışlar... hergün almışlar
    36,83 olmuş

YABANCI, perşembe günü, 1 günde % 1 daha almış gösterir benim kitap

Sayfa 1000/1001 İlkİlk ... 50090095099099899910001001 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz