Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Viop LIV

İşc kendi hikayesiyle güzel hareket yapıyor

2. Millet dün sattı uygun hisse arıyor, herif de yedirme peşinde.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Pek bir şey olacağı yok gibi, pazartesi hissesi filan araştırılabilir. Tarama listesinde çıktı deyip %1-2 yükseliş ile başlıyor, herif kafasına vurana kadar 1 saatlik zaman oluyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. hadi gari uykumuzu getirdin be abey. şöyle bir uyusak 3 saat sonra uyansak gözümüz parıl parıl parlasa. ulen bunu en son diyen mokoko olmuştu sanki. gel bari yukarılardan kalan jetonları da sallayak pala abey.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,586
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Dayucuğum belli bir süre sonra ipliss beynini hükmetmeye başlıyor, bas tuşa bas tuşa dediğini artık içinden değil yanındaki bile duymuya başlıyor, daha duvardan gelen sesleri saymıyorum.
    Ekrana bakarken, Para dağıtıyorlar olm. kaçırma sende payına düşeni al diye kulağına fısıldamıyor resmen gözüne sokuyor.
    İplis işi bu işler, geleceğe don biçiyoruz.
    PC nin yanında tuz bulundur İBlis korkar tuzdan

ben çok faydasını gördüm bildiğin gibi değil birebir .yalnız kaya tuzu olsun
    sen tutar şimdi billur tuz koyarsın faydası olmaz

6.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Gundi gene ahaliyi gundiliyor.

KUZU gundiye demiş ki çık dışarıya kapıyı dışarıdan kapat ..
    böyle olunca ne yapsın burası halka açık bilmeyenler yeni gelenlere kendini dinletse haz duyacak yapacak bişi yok..

🔴Bakan şimşek: Dünya Bankası ile toplam tutarı 895,7 Milyon AVRO kredi anlaşması imzaladık

📍Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, bakanlıklar ve yerel yönetimlerin yenilenebilir enerji ve su verimliliğine ilişkin finansman ihtiyaçlarını karşılamada köprü görevi gördüklerini belirterek, "Bu kapsamda Dünya Bankası ile toplam tutarı 895,7 milyon avro olan kredi anlaşması imzaladık" dedi.

📍Orta Vadeli Program'da (OVP) özellikle "yeşil dönüşüme" özel başlık açtıklarını ve kamu yatırımlarında bu projeleri önceliklendirdiklerini hatırlatan Şimşek, yurt dışı temaslarında da finansman kaynakları oluşturabilecek kişi ve kurumlarla görüşmeler yaptıklarını anlattı.

📍Şimşek, yenilenebilir enerji yatırımlarının gelecek 10 yıla yayılması yerine 3 yılda gerçekleştirilmesi halinde cari açık ve dışa bağımlılığın azalacağına dikkati çekerek, finansman kaynağı konusunda Dünya Bankasının önemli bir paydaş olduğunu dile getirdi.

Ahaaa bulut abinin kuzu kuzu dediği memed abimiymis. Vay arkadaş yaaa
    Ben bu kafayla bu yasa iyi gelmişim yeminle.

8.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Gundi gene ahaliyi gundiliyor.

Enflasyon 60 65 iken fayiz 30 oldu diye ekonomik modelelre laf cakiyir.

-%35 reel getiri dünyada nerde var.

Ahahhaah

Fayizler 65 enflasyon var ise 70 olması lazım.

Dayı aklınızı alirlar VOB yapmayın
    Şefim neden böyle yazdında işin bütün büyüsünü bozdun ama yaa...
    Neee ahahahahahah...

Hala faiz artırıyoruz sıkı para politikasına geçiyoruz borsa çakılır 3300 hedef diyenler var ama..

Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •