Sayfa 77/1001 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 609 - 616 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by Economics Yazıyı Oku
    secbul okuyorsun buraları. sen kazandın kardeşim. gel sidik yarışı yapmayacam.
    emlak okuyorsun buraları biliyorum. gel artık aşağılamıycam seni .
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Tuik ve Enag ın verileri ilk kez paralel geldi. Birşeyler değişmeye başladı demek...

3.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    emlak okuyorsun buraları biliyorum. gel artık aşağılamıycam seni .
    Bir şey olmaz. Gelirler biz kardeşiz.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Tuik ve Enag ın verileri ilk kez paralel geldi. Birşeyler değişmeye başladı demek...
    çok fena normlara geri dönüyoruz.
    neden pist tavan olmadı halen anlayabilmiş değilim.
    bu pala çok yufka, eski pala gibi değil.

5. bear şu derecelendirme kuruluşlarının sende numarası vardır.
    arayıp bir fırçala şunları.
    kankim size güvenip mala gömüldü ama sizin gılınız kıpırdamıyor de.
    üjj beşş kademe yükseltsinler şu notları.
    hissede olmak bezdirdi, nakite geçeyim artık. asdasds

6. Bakan Mehmet Şimşek:
    ��Enflasyonla mücadelenin biraz zaman alacağını biliyoruz. Geçiş dönemindeyiz. Enflasyonu kontrol altına almak ve daha sonra düşürmek için ne gerekiyorsa (parasal sıkılaşma, kredi politikası ve gelirler politikaları) yapacağız. Sonuçta sabretmemize değecek.
    ��Enflasyonla mücadelede kesinlikle kararlıyız.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    geçen cuma hafta hektaş ve sasa aldım, hektaş tahminin zaten diplerde, sasa çekilirse 39-40 lara kadar çekilebilir benim tekniğe göre. Oradan da maliyet yaparım önemli değil.
    Ancak endeks gidecekse bunları da bir ara devreye sokacaklar bankalar gibi kanaatimce.
    Endeks mühendisliği için yaparlar, paladan korkulur
    ytd.
    araba hisselerini taşıyan kurumlardan bazıları çoktan beri tahta değişimine başladı , ulaşım gelecek bilançodan önce tahta oradada değişimler olacakdır , bu yüzden tup,eregl,sasa üçlüsü yaptım endeks ağırlığı olan tahtalar kenara gelecekse karşılarına endeks ağırlığı olan geride kalmış tahtaları koyacaklardır .Tup toparlanan marj ve temettü hikayesi , eregl aynı şekilde toparlanma kendi iç hikayesinde gelişmeler , sasa yeter artık iyi bir düzeltme devri geçirdi yavaş yavaş kıpırdanmalı 2023 açılacak tesisi vs 2 kap vs bakar bizim borsada diğer 2 tahtam koç ykbnk ortak hareket ediyor ha o meşhur yabancı gelecekse bu sektörler ilk tercihleri olur .Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

8. bu arada yeni öğretim yılı hayırlı uğurlu olsun inş.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 77/1001 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •