Sayfa 868/1001 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: Viop LIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,634
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    bear gedza dolar bazlı ucuz gördüm ama robotu farkettim senin ki dayak yemezse olur. Emlagin trilac var dikkatimi çekti yeni ilaç fiyatları bilançoya olumlu yansır diye düşünüyorum yine dolar bazlı ercb var bundaki robot çok haşin. Bilançosu oy gelecek doas var. 13 milyon lot sürekli takla atıyor onda da umut olabilir derim.

trilc , gedza şartları uydu atarım listeye (bana düşecek lazım) önce düşecek sonrası allah kerim yükselirse yada testere yaparsa robot alır satar aldıktan sonra hemen yükselecek hisse kar yazdırmaz.
    ercb , doas uymadı

atayım listeye .
    aslında bunada gerek kalmayacak tara diyeceğim 520 hisseyi kendine uyacak senetleri kendine liste yap al sat beni ne uğraştırıyon demi madem robotsun kendi işini kendin gör

beyaz çizginin üstünde mal almaz benim akıllı bıdık. (250 tl üstü hisseyide almaz ama ayar çekerim.)

Bear_Bull
    @BearBull26

2. tekrar tesekkurler abey de

bu dallamalarda bozdu artik eskiden sadece siglo 1 lerin icersinde kutuk olur bosa giderdi Cinliler tarafindan oyle bir talep varki artik madura 5 siglo 6 larin bile icerisinde kutuk cikiyor
    2 3 taneden 1 inde kutuk cikinca insan kendini enayi gibi hissediyor direk cop
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    EE gönderim dedim ya seninle hukumuz çoook eski ..bilirsin
    ....

3. Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 112 kişi okumaktadır. (16 üye ve 96 ziyaretçi)

mert45, *Bozkurt+, Abnormal+, ALPER+, Ayasofya 2005+, cml+, Culpable, el turco+, guneyka, Kalantor bey, Maacit+, pisyedili01+, soros74+, turali, yoktur, Zinedrimed

Dün yeşilken de böyleydi bugün kırmızıyken de ..

Eee hani 7 milyon yeni yatırımcı
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    tekrar tesekkurler abey de

bu dallamalarda bozdu artik eskiden sadece siglo 1 lerin icersinde kutuk olur bosa giderdi Cinliler tarafindan oyle bir talep varki artik madura 5 siglo 6 larin bile icerisinde kutuk cikiyor
    2 3 taneden 1 inde kutuk cikinca insan kendini enayi gibi hissediyor direk cop
    Hayat hoş gerisi boş

Rahat ol
    Hayat hoş gerisi boş

5.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    trilc , gedza şartları uydu atarım listeye (bana düşecek lazım) önce düşecek sonrası allah kerim yükselirse yada testere yaparsa robot alır satar aldıktan sonra hemen yükselecek hisse kar yazdırmaz.
    ercb , doas uymadı

atayım listeye .
    aslında bunada gerek kalmayacak tara diyeceğim 520 hisseyi kendine uyacak senetleri kendine liste yap al sat beni ne uğraştırıyon demi madem robotsun kendi işini kendin gör

beyaz çizginin üstünde mal almaz benim akıllı bıdık. (250 tl üstü hisseyide almaz ama ayar çekerim.)

Abi bunlarda senin robotu yamulturlar. Arada nöbetçi gibi kontrol et. Tatminkar olduğunu sat. Yoksa robotu da haşat ederler robotun alasi var bunlarda. Birde gedza çok sığ yüklenirsin limit koy tahtayı yüklemesin sana. Gedza da zaman dilimi de var ameliyat et bunun sabah ve açılış saatlerinde düşüşü sonra bir kez hareketin var onu kaçırma

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,107
    Başlığa ait bilgiler

mert45, *Bozkurt+, Abnormal+, ALPER+, Ayasofya 2005+, cml+, Culpable, el turco+, guneyka, Kalantor bey, Maacit+, pisyedili01+, soros74+, turali, yoktur, Zinedrimed

7 milyonu bulmak için beni milyon kere yanyana toplamak yada milyon ile çarpmak lazım : )
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7. Ben memedabi yi dinlicem ,viop yapmicaam artık

Varant a kayacam ..direkt altın vuruş
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Tiflis, Gürcistan
    Gönderi
    142
    Başlığa ait bilgiler

sözlükte cart-curt ahkam kesen bi bebe vardı, sordum hisseneti bilir misin? Bilmiyordu garibim.
    Eee Mert hoca, bu z kuşağı hep böyle. Araştırma yok, öğrenme yok - bi ipi, bi kuşağı ahan bizim z kuşağı

Sayfa 868/1001 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •