Sayfa 6/14 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 110 madde; 41 - 48 arası.

Konu: REEDR - Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret AŞ

1. Dünyanın en büyük teknoloji şirketi APPLE piyasa değeri 3 trilyon dolar, 10. büyük firma olan Smasung un piyasa değeri 370 milyar dolar....Reeder patronu Uygar SARAL diyor ki ''Reeder olarak hedefimiz 5 yılda Türkiye nin en büyük teknoloji şirketi olmak ,10 yılda dünyanın ilk 10 teknoloji şirketi arasında olmak.'' Yani Samsung un 370 milyar dolarlık yeri.....Peki REEDER in cuma günkü piyasa değeri kaç?650 milyon dolar :-)) Yani Reeder hisse fiyatı 30 tl olunca Reeder ın piyasa değeri anca 1 milyar dolar olacak .... Fıkra bu kadar :-))

2.  Alıntı Originally Posted by Salih VURAL Yazıyı Oku
    Dünyanın en büyük teknoloji şirketi APPLE piyasa değeri 3 trilyon dolar, 10. büyük firma olan Smasung un piyasa değeri 370 milyar dolar....Reeder patronu Uygar SARAL diyor ki ''Reeder olarak hedefimiz 5 yılda Türkiye nin en büyük teknoloji şirketi olmak ,10 yılda dünyanın ilk 10 teknoloji şirketi arasında olmak.'' Yani Samsung un 370 milyar dolarlık yeri.....Peki REEDER in cuma günkü piyasa değeri kaç?650 milyon dolar :-)) Yani Reeder hisse fiyatı 30 tl olunca Reeder ın piyasa değeri anca 1 milyar dolar olacak .... Fıkra bu kadar :-))
    Alırım satarım borsaya can katarım......Yıllarca sosyal medyada yazdım.....
    Birgün biz de ölüp gideceğiz.....Bu REEDER daki potansiyeli gösteren şu yazım da anı olarak kalsın......
    Türkiye den bir TEKNOLOJİ DEVİ çıkacak ,adı da REEDER olacak.....Reeder da şu kadar lotum vardı ,tutsaydım şu kadar olacaktı diye çooookkkk hayıflananlar olacak yıllar sonra.....

Bunlar benim kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.....

3. Güneş enerji paneli üretim tesisi düzeltilmiş halka arz izahnamesinden kaldırılmış...Yani güneş enerji paneli üretim tesisi yalan dolan oldu......Bu olumsuz....

Ama ReeDÜKKAN lar artmaya devam ediyor.105 . şube açıldı ....Son 6 ayda 20 civarı şube açılmış.Hedef 2024 sonuna kadar 200 dükkana ulaşmak......

Halka arz sürecinden beri dükkanlardaki satışlar yaklaşık 2 kat artmış...Ciro artıyor ama karlılığa yansımasını göreceğiz....Bakalım halka arz izahnamesinde verilen yaklaşık 1 milyarlık FAVÖK ve 750 milyonluk net karlar tutturulacak mı?

Takaslar fena değil ama hisseyi kendi haline bıraktılar gibi....Sorun şu toplama devam edecek mi yoksa ''Bize topladığımız bu kadar lot yeter....Gelişmelere ,karlara göre zamanla alınacak seviyeler olursa toplarız.'' moduna mı geçecekler?Zamanla göreceğiz bunları.....

Şu görüntüye göre 14.00-15.00 aralığına kadar bir süzülme devam edebilir.....

Bundan sonra REEDER hisse fiyatı değil şirketin temeli olarak gelişmeleri takip edeceğiz.....

Bana göre REEDER in kaderi GLOBAL OYUNCU OLMAK yolunda en kısa yol UYGAR SARAL ın 3 adet halka arz sırasında basına yapmış olduğu video larda belirtttiği ABD Las Vegas ta dünyaya tanıtımı yapılacak olan ürün...İşte bu ürünle alakalı bir gelişme olacak mı yoksa GÜNEŞ ENERJİ PANELİ ÜRETİM TESİSİ gibi yalan mı olacak?

Aslına bakarsak REEDÜKKANLAR in dünya geneli büyümesi de bir hikaye ama daha bu süreç çok uzun sürecek....Afrika gibi ülkelere ucuz sınıftaki telefonların ihracaatı da ayrı bir hikaye olarak kalacak.....

Durumlar şu an için hisse fiyatı olarak kötü ama temelde yeni olumlu gelişmeler olmaya devam edebilir....Bilançoda sürpriz bir beklenti üzeri kar gelirse hisse fiyatına tekrar hareket gelir....

Bakalım tahtacı dediğimiz toplayanlar ve brüt takas çıkışı BOFA nın elindeki 7.6 milyon lot İŞ YATIRIM gibi tahtacının yan hesaplarına geçecek mi?Zamanla göreceğiz...

4. 2024 favok taahhüdü 1.7 milyar TL.

Ve 2024 ocak ayinda Las Vegastaki bir fuarda

Reedr donanimci

Finlandiyali bir yazilim sirketi

Silikon vadisinden bir nöroteknoloji firmasi

Amerikali bir yatirimciyla beraber

bir ürün aciklayacaklarmis..

Yayinin 22-24dk larinda söylüyor.

https://www.youtube.com/live/N-xYF2k...X0M_SHBYm7-gks

SM-S918B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. burada potansiyel kokusu alıyorum

6. Basit hesap ; 2024 de 1.2 milyar kar edebilir, hisse başı kar: 1.26 TL yapıyor. Teknoloji şirketi 30 FK fiyatlasa ; 38 TL fiyat çıkıyor..

YTD sallamasyon hesap.

7. Zamanı gelince buralar dutluktu yazacağım

8. Fiyat: 17.10 TL burda kalsın bu

Sayfa 6/14 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •