Sayfa 11/555 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 4433 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Alıntı Originally Posted by sturk16 Yazıyı Oku
    Ne çayı, Cappuccino ☕
    IRF +1,22 geldi.
    1,5 bekliyordum olmadı
    Neyse en azından oralet ısmarla

2.  Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    IRF +1,22 geldi.
    1,5 bekliyordum olmadı
    Neyse en azından oralet ısmarla
    Ne demek hocam. Ben Bursa'dayim. Bugün vaktin varsa bir kahve ismarlarim. IRF candır gerisi heyecandır💯

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    doviz bazlı fonlardan cıkmayın ,bist ile ilgili olanlardan kar alıp , en dibi bekleyin ,resmen saadet zinciri oldu ,butun dunya da borsa lar aralıksız duserken bizde tavan gidiyor.
    %7-8 düzeltme yaptı, çok bile
    Hocam bizde reel getiri yok sıkıntı o …

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Dostlar, bir önceki faiz artışı beklentilerin üzerinde olduğu için dolar o zaman çok düştü diyen var, ama mb nin de bu arada dolar satmış olduğunu söyleyen de var.
    bu sefer beklenti anladığım kadarıyla %5 artış..
    bunun üzerinde özellikle %7,5-10 puan artışları dolarda yeninden düşmeye sebep olabilir benim kanaatimce.
    ha borsa ne olur, o kısım biraz çetrefilli
    5 puan civarı artışta borsa fazla etkilenmez bence, ancak üzerinde artış özellikle borcu yüksek olan şirketleri ve ihracatçı firmalarda satış olabilir kanaatimdeyim.
    Bu aralar fon sepeti ve değişken fonlar daha az volatil oluyor.
    Karar açıklandıktan sonraya kadar bir miktar ppf de elde bulundurmak avantaj getirebilir.
    Selamlar, bol kazançlar
    beklentiler dahilinde geldiği için faiz artışını borsa olumlu karşıladı. Demek ki öncesinde satarken daha yüksek artış olabilir diye mal boşaltmışlar bahane ile.
    Hisse fonları genelde testere piyasasını severler sürekli yükselişte bist100 ya da diğer bencmark ların gerisinde kalabiliyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Nasdag neredeyse 20 gündür düşüyor.
    Hala dibi bulamadı demek ki, bugün de - 1,82 yaptı.
    Üstat bu powell sussa şimdiye çoktan yeni zirve gelmişti. Ben danışıklı dönüş olduğunu düşünüyorum
    Şaka bir yana 30 yıllık faizler %6 ya çıkmış. % 10 çıksa normal şartlarda yatırımcıysan almazsın, o getiriyi nasdaq s&p de normal şartlarda en fazla 3 ayda kazanırsın. Zaten 30 yıl ya da 2-5-10 yıl sonra borsa herhalükarda amerikan tahvillerinden daha iyi getirir diye tahmin ediyorum.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Üstat bu powell sussa şimdiye çoktan yeni zirve gelmişti. Ben danışıklı dönüş olduğunu düşünüyorum
    Şaka bir yana 30 yıllık faizler %6 ya çıkmış. % 10 çıksa normal şartlarda yatırımcıysan almazsın, o getiriyi nasdaq s&p de normal şartlarda en fazla 3 ayda kazanırsın. Zaten 30 yıl ya da 2-5-10 yıl sonra borsa herhalükarda amerikan tahvillerinden daha iyi getirir diye tahmin ediyorum.
    onlarada alım gelir ve duser ,sonra borsa sına doner para

7. HJB nin portföyünde %15 civarı HEDEF HDFGS vardı hala fonda tuttuklarını düşünüyorum. Pazartesi HJB +1,5 +2 arası bir şey getirir diye tahmin ediyorum. Bende bugün satmıştım fonu.

Gözüme HVU ilişti 2 aydır çok iyi performans gösteriyor. HVU için yorumu olanları dinlemek isterim

8. St1 +1.23 günlük getiri

Sayfa 11/555 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •