Sayfa 339/565 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 4514 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. borsacı beyefendi olmaz. testesteronu yüksektir. fill in the holes, delikleri doldur (yaw o öyle değildi sanırım blanks'tı) peşinde koşar.

2. Limon dostum bu yıl musiki ele alacaz demişti. Limon dostum limon dostum...

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    1 Mayıs da stopaj indirimi bitmesiyke , fon stopajlarina iyi bir ayarlama gelecektir , burada bireysel.dovize direkt yonlenirmi , yada bist tirmanmammaya devam edip bunu engellermi ,
    Değişik sorular kafamda
    Ben döviz mevduat hesaplarında olduğu gibi serbest(döviz) fonlardaki stopajın 10% 'dan 25% 'e çıkarılacağını tahmin ediyorum.
    Son düzenleme : tantrum; 10-02-2024 saat: 13:11.

4.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Ben döviz mevduat hesaplarında olduğu gibi serbest(döviz) fonlardaki stopajın 10% 'dan %25 'e çıkarılacağını tahmin ediyorum.
    1 mayıstan sonra, hisse senedi yoğun fonlar hariç, diğer fonlarda (ppf fonlar dahil) stopaj tekrar 10% a yükseltilebilir.
    Son düzenleme : tantrum; 10-02-2024 saat: 13:11.
    Burada yazdıklarım kendi kişisel görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    1 Mayıs da stopaj indirimi bitmesiyke , fon stopajlarina iyi bir ayarlama gelecektir , burada bireysel.dovize direkt yonlenirmi , yada bist tirmanmammaya devam edip bunu engellermi ,
    Değişik sorular kafamda
    Seçimden sonra dolar serbest bırakılır diye tiyo alanlar seçim öncesi döviz almaya başlayacaktır büyük ihtimalle, bir de stopajları arttırırlar ve millet oraya kayarsa döviz iyice uçar, bir yandan bist'teki bu çıkışın yapay olduğunu bir düzeltme geleceğini söyleyenler var, bir yandan da rallinin seçime kadar devam edeceğini seçim sonrası yabancının yüksekten döviz bozdurup gireceğini iyice uçacağını söyleyenler de, iki ihtimali de göz önüne alıp ona göre temkinli hareket etmek en iyisi herhalde.

Merhaba, bu gruba gelmeniz lazim bendeki USD fon lar icin bu calismayi ben yapiyorum ara sira

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=50332&page=64

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Usd ihraç döviz fonlarının usd mevduat eşleniği getirisini nerden bulabiliriz, grafigini çizdirsek de olur
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Seçimden sonra dolar serbest bırakılır diye tiyo alanlar seçim öncesi döviz almaya başlayacaktır büyük ihtimalle, bir de stopajları arttırırlar ve millet oraya kayarsa döviz iyice uçar, bir yandan bist'teki bu çıkışın yapay olduğunu bir düzeltme geleceğini söyleyenler var, bir yandan da rallinin seçime kadar devam edeceğini seçim sonrası yabancının yüksekten döviz bozdurup gireceğini iyice uçacağını söyleyenler de, iki ihtimali de göz önüne alıp ona göre temkinli hareket etmek en iyisi herhalde.
    Dövizi serbest bırakırlarsa Borsa otomatik düzelme yapmış oluyor...Sonuçta TRY ile alınan mal...USD % 35 salsalar borsa %35 ucuzlamış olur..

Yabancı gelir mi bilmemde bizim Bıyıklılar yüksekten bozup borsaya girebilirler...

Serbest yatirim fonlari diye grup actik gelin orada yazalim ve cizelim...

https://www.hisse.net/topluluk/showt...=50332&page=63

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Das-pal-zp6 sepeti yapmayı düşünüyorum
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 339/565 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz