Sayfa 43/557 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon
Arama sonucu : 4450 madde; 337 - 344 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by practer Yazıyı Oku
    Yılllık net 6,32 getiri yapar. Bence EUR için fena değil.
    Tabi hiç yoktan iyi yine, bundan sonra aynı şekilde devam eder mi bilmiyoruz, zaten euro için daha uygun bir alternatif görünmüyor.

2.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Tabi hiç yoktan iyi yine, bundan sonra aynı şekilde devam eder mi bilmiyoruz, zaten euro için daha uygun bir alternatif görünmüyor.
    Dövizde yılllık net 6,32 getiri oldukça iyi bir getiri. Eurobond veya yp dibs ler de bile net getiriler bu civarlarda.

Sizin beklentiniz nedir merak ettim doğrusu

doviz le alınan serbest fonlar ,cds imiz dustugu için bu getiriyi verdiler , mayıstan sonraki dusuş bunlara bu getiriyi verdirdi ,aksi de doviz bazında ciddi zarar yazıyorlar , deneyimle sabittir..

4.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Dövizde yılllık net 6,32 getiri oldukça iyi bir getiri. Eurobond veya yp dibs ler de bile net getiriler bu civarlarda.

Sizin beklentiniz nedir merak ettim doğrusu
    Beklentim biraz daha yüksekti aylık %1 e yakın getirir herhalde diyordum ama fazla uçmuşum.

5.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    doviz le alınan serbest fonlar ,cds imiz dustugu için bu getiriyi verdiler , mayıstan sonraki dusuş bunlara bu getiriyi verdirdi ,aksi de doviz bazında ciddi zarar yazıyorlar , deneyimle sabittir..
    Bu durumda az olsun garanti olsun diye bir getirileri yok bunların, ben o amaçla boşta durmasın diye almıştım, cds'ler yükseldiğinde zarara girme ihtimali varsa alınan riske değmez.

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Cds imiz ile ilgisi olmayan sadece yabancı tahvil bulunduran serbest fonlar var mı acaba

7. Bu RIK bir harika dostum

8. Rpd -0,1
    fub +0,31
    mac +0,06
    rık +0,04
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 43/557 İlkİlk ... 3341424344455393143543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız