Arama sonucu : 4494 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Teşekkürler , my finans , her sorduğumda detay bilgi veriyorsunuz, çok makbule geçiyor, sağolun eksik olmayın.
    Rica ederim, bu arada güncelleme gelmiş, düzelmiş galiba fiyat, artı getirmiş yine, gözünüz aydın.
    Ben artık hiçbir fonun saat 12 öncesi fiyatına itibar etmiyorum zira değişiklikler, güncellemeler çok oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Rica ederim, bu arada güncelleme gelmiş, düzelmiş galiba fiyat, artı getirmiş yine, gözünüz aydın.
    Ben artık hiçbir fonun saat 12 öncesi fiyatına itibar etmiyorum zira değişiklikler, güncellemeler çok oluyor.
    Bu fon alıp satma, alınacak fon seçme işleri hisse alımı kadar karmaşık üstadım bir de geçmiş performansa bakarak alış yapıyorsunuz bir daha o performansı göremiyorsunuz, fonun içinde olanların değeri kadar talep değeri de önemli oluyor bazı fonlarda bu konuda bir seminer dinlemek lazım. Basit bir şey değil.
    Size ve buradaki arkadaşlara huzurlu , sağlıkla geçen, iyi bir bayram dilerim.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bu fon alıp satma, alınacak fon seçme işleri hisse alımı kadar karmaşık üstadım bir de geçmiş performansa bakarak alış yapıyorsunuz bir daha o performansı göremiyorsunuz, fonun içinde olanların değeri kadar talep değeri de önemli oluyor bazı fonlarda bu konuda bir seminer dinlemek lazım. Basit bir şey değil.
    Size ve buradaki arkadaşlara huzurlu , sağlıkla geçen, iyi bir bayram dilerim.
    Çok doğru bir tespit. Gördüğüm kadarıyla fon riski 4/7 ve üzeriler için geriye dönük analiz yapsanız bile bir çok fonun izâhnamesindeki yüzdesel içerikte tutmuyor. İyi irdelemek lazım. Almayı seçtiğiniz fonun içeriği ile gerçek fonun içeriği arasında uçurum var. Hatta bazı fonların orijinal sayfasında fon içeriğinin dönemsel güncellemesi bile yok. Coin piyasası gibi regülasyon megülasyon hak getire..
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •