Sayfa 94/555 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 4439 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    Bugün ful AFT yüklendik bakalım. diğerleri bist payını sürekli artırıyor. yabancı hisse fonuysan öyle davran arkadaş. gazze işinin de çok büyümeyeceği ve bölgesel kalacağına dair öngörüm var. özellikle bu sabah bu fikrim iyice yerleşti.

Amerikan firmalarının EPS forecastleri afedersin mok gib, son 10 senenin en kötüsü denilebilir. Haberin olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by sabırlabeklerim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkese günaydın , biraz dolarım var ve yatırım fonlarında değerlendirmek istiyorum . tefası bir amatör olarak inceledim ZP6 VE IPV FONLARI ARASINDA kararsızım yardımcı olursanız sevinirim .herkese selam ve sevgiler
    hocam IPV - İŞ PORTFÖY EUROBOND BORÇLANMA ARAÇLARI (DÖVİZ) FONU adından da belli hazine/özel sektör eurobond ağırlıklı fon. risk değeri 6/7. cds yükselirse ciddi zarar yazabilir.

bundansa ZP6 ve DAS arasında kararsız kal bence risk değerleri %3. getirileri dolar bazında %4-5 civarları.

3. Bugün itibarı ile bu 11 şirket Amerikan borsasının %60 ını oluşturur orana geldi.

Yani ABD ye bir nevi komünizm sistemi geldi de denilebilir. Amerikadaki kapitalist sistemde bu kadar konsantre bir yapı 200 yıllık tarihi boyunca ilk defa oldu.

Blackrock
    Vanguard
    Apple
    Microsoft
    Google
    Nvidia
    Amazon
    Tesla
    Berkshire
    Meta
    Aramco

4. Rpd +0,57
    rık +0,54
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

5.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Rpd +0,57
    rık +0,54
    Hocam portföyü çok sadelestirmişsin
    Yay ve mac ten çıktığına göre Amerikan ve Türk borsasından beklentin olumsuz mu?

6.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    Rpd +0,57
    rık +0,54

Gerçekten çok teşekkürler. Sizin sayenizde RIK I önceden öğreniyorum

7.  Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Hocam portföyü çok sadelestirmişsin
    Yay ve mac ten çıktığına göre Amerikan ve Türk borsasından beklentin olumsuz mu?
    Yay açıklanmadı sistemde o yüzden yok. Mac ve diğer yerli fonları Hamas saldırısıyla beraber peyderpey elden çıkardım. Yatırım vizyonu çizecek kadar bilgi sahibi değilim fikir belirtmem hatalı olur. Bizimkisi hasbelkader başarılı fonlarla beraber yol yürümek başarabilirsek.

8.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Gerçekten çok teşekkürler. Sizin sayenizde RIK I önceden öğreniyorum
    Elimden geldiğince katkı sağlamaya çalışıyorum. Bende sizlere tüm forum sakinlerine teşekkür ederim bilgi fikir sahibi oluyorum.

Sayfa 94/555 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •