Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 17 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DMRGD - DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Top. Per. İhr. AŞ

DMRGD - DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Top. Per. İhr. AŞ

Spk bülteni : https://spk.gov.tr/data/650356878f95...aa/54-2023.pdf

Halka arz fiyatı : 10,24 TL

Talep toplama 21-22 Eylül

Web sitesi : https://www.simitsarayi.com/

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Teşekkürler MedwiG.

Kaç lot düşer acaba? Ona göre talepte bulunalım.

16-17 yazıyormuş.Görmedim.

3. vay anasını ... simitçi bile borsada
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

Ziraat Yatırım'dan elli lot talep girdik bakalım..
    Çorbada bir tutam tuzumuz olsun!

5. DMRGD UNLU MAMULLER ÜRETİM GIDA TOPTAN PERAKENDE İHRACAT A.Ş. PAYLARININ HALKA ARZINA İLİŞKİN SONUÇLAR

DMR Unlu Mamuller Üretim Gıda Toptan Perakende İhracat A.Ş. paylarının halka arzına ilişkin talep toplama işlemleri, "Sabit Fiyatla Talep Toplama" yöntemiyle, 21-22 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleşmiştir.

Halka arzda birim fiyat 10,24 TL olarak belirlenmiş olup, halka arz edilen 75.000.000 TL nominal değerli payların tamamının satışı gerçekleştirilmiş; buna göre toplam halka arz büyüklüğü 768.000.000 TL olmuştur.

Halka arzda;

mükerrer taleplerin filtrelenmesi öncesinde, "Yurt İçi Bireysel Yatırımcılar" kategorisinde 3.034.020 kişiden, planlanan tahsisat tutarının yaklaşık 5,67 katına tekabül eden 229.667.639 TL nominal değerli pay talebi,

"Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılar" kategorisinde 187 kurumdan, planlanan tahsisat tutarının yaklaşık 11,99 katına tekabül eden 260.864.344 TL nominal değerli pay talebi,

"Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılar" kategorisinde 10 kurumdan, planlanan tahsisat tutarının yaklaşık 2,10 katına tekabül eden 23.674.840 TL nominal değerli pay talebi

ve

"Çalışanlardan Oluşan Yatırımcılar" kategorisinde 205 kişiden, planlanan tahsisat tutarının yaklaşık 1,32 katına tekabül eden 1.981.779 TL nominal değerli pay talebi gelmiştir.

Halka arzda toplam 75 Milyon TL nominal değerli paylar için planlanan satış tutarının yaklaşık 6,88 katı talep gelmiştir.

"Yurtiçi Bireysel Yatırımcılar" kategorisinde mükerrer taleplerin filtrelenmesi sonrasında ise 2.973.896 kişiye dağıtım yapılmıştır.

6. 13-14 lot düşmüş.%100 yapsa 140 tl civarı kar.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Son 2 3 yıldır halka arzlarla, bir şey ispatlandı.
    Bir hissede sadece küçük yatırımcı varsa, sıkıntı olmaz.

Sıkıntı yaratanlar, büyük yatırımcılar.
    Keşke tüm BİST hisselerine, büyük yatırımcı, fon, yabancı, vs. girişi yasaklansa.
    Sadece halk.

8. 29 Eylül Cuma günü IMKB de işlem görmeye başlayacak.
    Bu arada hisse kodu DMRGD dir.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •