Sayfa 10/236 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1887 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Gedikle yaşamaya alışmak lazım

2.  Alıntı Originally Posted by osiborsa Yazıyı Oku
    Gedikle yaşamaya alışmak lazım
    12 milyon lotu halledene kadar böyle..gunde 1 milyon lot veriyor gedik uzerinden Citi

3.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    Alarko aslında tamda yabancı yatırımcının seveceği bir vizyona sahip,hedefler yatırımlar global seviyede ,patron yahudi . Bu hisseyi uzun vadede yabancı yatırımcı güzel yerlere taşıyacaktır diye düşünüyorum.
    Patronun Yahudi olmasını neden vurgulama ihtiyacı duyuyorsunuz? Sadece siz değilsiniz bunu yapan, bu başlıkta birkaç defa denk geldim buna.

4. Alaton lar fona devretse bu fiyattan mali verecek gerizekali bi fon olmazdi..
    Virman yapti abla..tahtadan satiyor,panikletmeden

5.  Alıntı Originally Posted by Wuhanlı Ejder Yazıyı Oku
    12 milyon lotu halledene kadar böyle..gunde 1 milyon lot veriyor gedik uzerinden Citi
    Piyasa da alıyor bari. En azından fiyat düşmedi bu kadar satışa rağmen.

6.  Alıntı Originally Posted by ZAFEROR Yazıyı Oku
    Patronun Yahudi olmasını neden vurgulama ihtiyacı duyuyorsunuz? Sadece siz değilsiniz bunu yapan, bu başlıkta birkaç defa denk geldim buna.
    dünyada yahudiler kadar iyi , dürüst ve büyük iş yapan yok çünkü,muhtemelen bir siz bilmiyordunuz bunu.

7.  Alıntı Originally Posted by Balder Yazıyı Oku
    Piyasa da alıyor bari. En azından fiyat düşmedi bu kadar satışa rağmen.
    Evet ondan bahsedecektim..guzel bir alışveriş oluyor aslinda..
    Cok rahat 110 ve aşağısı fiyatlara indirebilirlerdi..
    Kontrollü bi satış ya da degisim oluyor..

8.  Alıntı Originally Posted by Moothy Yazıyı Oku
    dünyada yahudiler kadar iyi , dürüst ve büyük iş yapan yok çünkü,muhtemelen bir siz bilmiyordunuz bunu.
    Son 1.5 aydır görüyoruz ne kadar dürüst olduklarını. Boşversenize. Paranın dini, ırkı yok. Şu şirket bugün en kötü 160'da olması lazım ama sizin övdüğünüz patronların baskı sayesinde bugün 120. Patronlar yaklaşık 3 aydırda saçma saçma hisse satış vs. haberi ile bir türlü istenilen değere ulaşamadı. Şirketi CEO'ya bıraksalar şirket çok başka olacak.

Sayfa 10/236 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •