Sayfa 5/741 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5923 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Peki bu % 30 ppk faizi ne zamana göre göz önüne alınacak bir de işin o boyutu var.

Mesela kkm nin hesap bitim günü ppk faizi 50 oldu diyelim.

Banka ve tcmb 30 a göre mi hesap kitap yapacak yoksa 50 ye göre mi ?

Gerçi bu mudiyi pek ilgilendirmiyor.
    Bu açıklamalardan sonra ben Faiz cephesinde iş bitmiş olarak algılıyorum...Bana göre bu yıl 30 faizle bitecek....

2. Yine antin kuntin işler deneniyor.
    Yaw bu Dıştan Mehmet Şimşek içten bildiğin Nebati ...

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yine antin kuntin işler deneniyor.
    Yaw bu Dıştan Mehmet Şimşek içten bildiğin Nebati ...
    Bak sen.!!!
    Gidivana.!!!
    Geçte olsa.!!!
    Sende gelişme var.!!!
    Masareti yi hak ettin.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4. Kkm faizi veriyor dusuruyor cikariyor enflasyon %70 , 35 40 arasi mevduat veriyor . Borsayi cikariyor .

Kkm den bankalara kitleyecegine tl den kitle . Herkes enflasyon oraninda faiz versin de .

Kkm de biter dovizde cokcok cozulur .

Insanlari odakladilar dovize gereksiz sekilde .bankalar tl yi suspanse ederde doviz kuruyla ugrasmak bela

5. günlükte 40 üstü görülür mü sizce?

6. Merhaba dostlar aranızda yeniyim . Ben fibada günlük mevduattayım %34 şu an en uygun bulduğum bu . Bir süredir konuyu takip edip ona göre oran arıyorum lakin çoğu zaman burdaki oranları vermiyorlar . kkm biteli 1 ay oldu öyle bekliyorum . varmı öneriniz .

7. başka bir paylaşım sitesinde duyduğum, teb vadesiz hesabına dolar yatırmak isteyen müşterisini rasyomuz yüksek diyerek reddetmiş.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    başka bir paylaşım sitesinde duyduğum, teb vadesiz hesabına dolar yatırmak isteyen müşterisini rasyomuz yüksek diyerek reddetmiş.
    TEB Türkiye den çıkacak sanırım , hiç bir işlem yapmıyor ,şubelerinden çalışan bile kalmamış

Sayfa 5/741 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •