Sayfa 577/750 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon
Arama sonucu : 5994 madde; 4,609 - 4,616 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Merhaba,
    adam çıkıp acı gerçekleri söyledi. Ötesi yok. Uyuyun 6 ay sonra kalkınca göreceksiniz, gözlerimden ışıklar saçılıyor demedi en azından. Kamuya eleman alımı yok, vergi istisnalarını kaldıracam dedi. Dediklerini yapamadan görevden alınırsa o başka.
    Son 8 ayda kamuya hiç kimseyi aldırmadı ise dediğin doğrudur.
    Kullanmadan öde geçmeden öde binmeden öde
    Hiç bir şey yapmasanda milyarlarca dolar ödeyi kaldırdıysa doğrudur.

Teknsöylediği doğru enflasyon 3 temmuzda düşecek cümlesi
    Oda yarısı doğru yarısı yanlış
    Eğer geçen yıl ki temmuzdaki enflasyon oranı olan 9.49 luk rakamlıl enflasyon rakamını tekrarlamqzsak enflasyon oranı düşecek bunu geri zekalı birine enflasyon ilk ne zaman anlaşılacak kadar düşer diye sorsan 3 temmuz der
    Ama enflasyon düşmeyecek sadece wnflasyonun artış hızı düşecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Benim balkondan cikan boru asinmis delinmis su arada siziyo asagiya bana bunu sizin yaptirmaniz lazim dediler yok asansor filan lazim bende yok dedim yapmicam haha

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Apartmanın ortak kullanımında olan bir sistem olduğu için, apartman giderlerinden karşılanır.
    Maliyet çok yüksek ise olağanüstü genel kurul yapılır, maliyete göre bir bütçe oluşturulur ve ek para toplanması kararı alınır.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Benim ust komsu yillarca ufak kizina bagirdi kiz oda kapisini dan dan vurdu, kadin kosu bandinda kostu durdu simdi de dyson mu ne onu kullaniyo virr virr ses yapiyo arada mutfak ta balik yapiyo onun kokusu geliyo yemek yapiyo tahta kasik ile dan dan tencereye vuruyo
    simdi ben sikayet mi edeyim bunu

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    evet doğru ! Bir örnek de ben vereyim hidrofor sesi üstündeki daireyi rahatsız ediyordu araştırdık apartmanı dava etse haklı çıkarmış o yüzden ses yalıtımını yaptık gerçi yine tam çözüm olmadı ama eskisine göre çok daha iyi

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Benim ust komsu yillarca ufak kizina bagirdi kiz oda kapisini dan dan vurdu, kadin kosu bandinda kostu durdu simdi de dyson mu ne onu kullaniyo virr virr ses yapiyo arada mutfak ta balik yapiyo onun kokusu geliyo yemek yapiyo tahta kasik ile dan dan tencereye vuruyo
    La iyi bir kulaklık al, bakma sen bahriye...Bekar adama karı boşamak kolay...Bırak kediciklerini baksın...

5.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bir de sex hayatı renkli olsaydı, dua et değil...

ahaah yillarca alistik zaten
    kiz da buyudu biraz daha akillandi gibi

Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    La iyi bir kulaklık al, bakma sen bahriye...Bekar adama karı boşamak kolay...Bırak kediciklerini baksın...

10 yil once yan komsudan gelirdi o tur sesler
    onlar da kedi aldi ses bitti

Alıntı Originally Posted by onbirinci köy Yazıyı Oku
    Bir de sex hayatı renkli olsaydı, dua et değil...

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Bunlar ne ki

Yönetici olsan azda kalabalık olsa apartman neler duyacqksın komşu şikayetlerindwn
    Şok olursun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 577/750 İlkİlk ... 77477527567575576577578579587627677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •