Sayfa 588/744 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon
Arama sonucu : 5952 madde; 4,697 - 4,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Migrosda yakında peynirde de kampanya olabilir her gün gittiğim Migrosda peynirler aynen duruyor son kullanma tarihleri mayıs

2. Bugün de tam saha pres...

Dolar yatay...

Bayrak inmeyecek, Ezan susmayacak seçime kadar doları 33 yaptırmayacağız.

Hafif eğimle giden eğri 1 Nisan gününde kaça denk geliyor?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bugün de tam saha pres...

Dolar yatay...

Bayrak inmeyecek, Ezan susmayacak seçime kadar doları 33 yaptırmayacağız.

Hafif eğimle giden eğri 1 Nisan gününde kaça denk geliyor?
    https://twitter.com/Burumcekci/statu...o--oEps1Q&s=19

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Arkadaşlar epeydir girmiyorum. Muhtemelen ikilem herkeste vardır. %53 odea 1 aylik bağlanırsa seçim sonrasına denk geliyor. Veya burgan 51. Yaklaşık %35 40 doviz ve altındayım. Ne düşünüyorsunuz. Biraz marj asagi inerse nkolaydan doviz ağırlığını %55 60 yapmayı düşünüyorum. Bu arada genel seçimde %99 doviz ve kur korumaya girmiştim.

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Benim öngörüm geçen seneki seçim gibi hemen ertesi bir hareket olmayacak. Mevduat faizini medyan kabul edip altı ve üstü getiren döviz-altın olur. Yoksa işler çığırından çıkar ülke yaşanmaz bir hale gelir.

6.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Etrafta hiç görmediğimiz insanlar , Her seçim öncesi özellikle ortalıkta dolaşmaya başlıyor. Tarikatlarını temsil eden özel giysilerle halkın içine karışıyorlar. Bu giysiler devrim yasalarına göre suç olan giysiler. Acaba ; yeni mağduriyetler çıkarmak için birileri bu yasaları hatırlatsın ve ortam gerilsin mi isteniyor. Herkes bazı kanunların özellikle uygulanmadığını zaten biliyor . Lakin , bunların bazıları lokanta, meyhane, kafe vb. yerlere giderek sözüm ona -tebliğ- yapıyoruz savıyla toplumu kışkırtıyorlar. tebliğ senin neyine ? Sen bildiğin gibi yaşa diğeri de bildiği gibi yaşasın.. Kocaman ülke herkese yetiyor. Hatta keyfini sürün gitsin.
    Oğlum Boğaziçi üniversitesi öğrencisi benzer tiplerin kampüse sokulduğundan akşam bahsetti. Karaktersiz bunlar şeytanın aklına gelmeyen pislikler bunların aklına gelir..

7.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Benim öngörüm geçen seneki seçim gibi hemen ertesi bir hareket olmayacak. Mevduat faizini medyan kabul edip altı ve üstü getiren döviz-altın olur. Yoksa işler çığırından çıkar ülke yaşanmaz bir hale gelir.
    Sonu -baz- ile biten varlıkların ne yapacağı belli olmaz. Cambaz, gambaz, oyunbaz, dinbaz vb. ....
    Bu ülkede yaşanmaz hale gelir derken şu anda yaşıyormuyuz ? Yaşamaktan kasıt nefes almaksa haklısınız. Siyasetten ve kişilerden bağımsız ev geçindiren, ailesi olan yaşı 17 üzeri herkes ( öğrenciler özellikle ) hayatındaki sefilleşmeyi göremiyorsa çok yazık. Sebepsiz zenginleşenler ayrı.

Emekli olduğumda bağlanan maaşla ( 2 asgari ücretti ) yapabildiklerimin yarısını bile yapamaz durumdayım. Ben beceriksiz, savurgan olduğumdan değil. Bilerek ve isteyerek maaşımdan yapılan hırsızlık nedeniyle. Ne zaman ki Suriyeli, afgan vb. göçmen ithalatı başladı bizim maaşlardan hırsızlık yoğunlaştı. Çalışmış, prim ödemiş kendi birikimini yapmış olan vatandaşından keserek bu ülkeye yıllarca düşmanlık eden Suriyeliyi beslemek için harcanan paralara yazık. Bizim sınırımızda askerlerimizi şehit eden pkk itleri Suriyede beslenirken Kara Kuvvetleri Komutanı sınırda ultimatom vermişti. Nereden nereyeee.....Şimdi beynimizi yıkayarak yeni algıyla ( müslüman kardeşlerimize ev sahipliği ) doldurmuşlar. Madem müslümanlar kardeş, neden altın saraylarda yaşayan müslüman ülkeler yardımcı olmuyor. Neden biraz da onlar göçmen- misafir- kabul etmiyor. Onlarda ensar kavramı yok mu ?

8. Yazdıklarım sizin şahsınıza değildir. Öyle alıntı yaptım diye yanlış anlaşılmasın. Hepimiz aynı dertten muzdarip olduk.

Sayfa 588/744 İlkİlk ... 88488538578586587588589590598638688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •