Sayfa 405/718 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 5744 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bütün birikimlerinin buhar olması, kafana yiyeceğin bir oduna bakar.
    Banka şubesinde kim dost kim düşman belli değil müşteri gibi girip insanları izleyen elemanlar var bu işi aklına koyan organize çalışır

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Banka şubesinde kim dost kim düşman belli değil müşteri gibi girip insanları izleyen elemanlar var bu işi aklına koyan organize çalışır
    parayı bir gün önceden haber verip nakden alacağınızı söylediyseniz, düşman banka içinden..

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    büyük salaklık hemde bankadan nakit para alıp dışarı çıkma devri çoktan bitti gerekirse her gün eft limitini kullanarak 1 hafta da paramı çekerim ama asla nakit olmaz ev alıyorsamda tapu takas
    Dövizi ne yapacağız, swift falan çok kötü.
    Uption denilen şu sistemi kullanan varmı acaba?
    https://www.uption.com.tr/bireysel

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Dövizi ne yapacağız, swift falan çok kötü.
    Uption denilen şu sistemi kullanan varmı acaba?
    https://www.uption.com.tr/bireysel
    Çevremde hiç deneyeni duymadım tek bildiğim Swift

Bu gibi manzaralar artık çok yaşanacak malesef

Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Bu gibi manzaralar artık çok yaşanacak malesef
    Banka içinden , dolandırıcı lara.direkt bilgi veriyorlar ,para miktarını soyunu sopunu , telefonu ,onlarda arayıp.secereni döküp kendine savcı süsü veriyorlar

7.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Banka içinden , dolandırıcı lara.direkt bilgi veriyorlar ,para miktarını soyunu sopunu , telefonu ,onlarda arayıp.secereni döküp kendine savcı süsü veriyorlar
    Doğru bilgi .

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam teşekkür ederim bilgi için.Aralık ayında 184 günlük %51 oranla bağladığım için tl mevduat kısmıyla ilgilenmiyorum artık.Elime geçen parayla nkolay ve fiba üzerinden euro ve dolar alıyorum.Euronun biraz düşük kaldığını düşünüyorum bu yüzden euro tarafına ağırlık vereceğim.

Bu arada çocuklara kışın vitamin desteği olsun diye geçen yıl 200 tl den almış olduğum easyfishoil multi omega tabletin kutusu 500 tl olmuş.
    Öyle yada böyle eriyor birikimlerimiz enflasyon karşısında.
    Hocam doktorlar hiçbir şekilde çocuklara vitamin vb önermiyorlar sağlıklı olmaları halinde. Yılda bir defa kan testi yaptırın ASM lerde, eksik olan varsa kullandırın. Gereksiz toksit oluşuyor. Grip vb virütik bir durum var ise c vitamini takviyesi iyi olabilir. Burada maalesef çok aldanıyoruz, ben de dahil.

Sayfa 405/718 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •