Sayfa 463/744 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon
Arama sonucu : 5952 madde; 3,697 - 3,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Tunç Şatıroğlu: Hesaplarıma göre dolarda adil değer 34 liradır...
    kendisini severim ancak bazen garip yorumlar yapıyor

2. İletişim Bakanlığı ile bir reklam, tanıtım anlaşması yapmış olabilir.

Veya, hisseye yoğun yatırım yapmış da olabilir...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    İletişim Bakanlığı ile bir reklam, tanıtım anlaşması yapmış olabilir.

Veya, hisseye yoğun yatırım yapmış da olabilir...
    aynısını bende düşünüyorum özellikle sosyal medyada takip sayısı fazla olan ekonomistler her gün mutlaka bir kez tl güzellemesi yapıyor dolardan bir cacık olmaz diyor ve bunlar 1 sene önce ekonomiyi yerden yere vuran tipler faiz artınca her şey düzeldi

4. Davar kitlenin aklına şu soruyu sorup cevabı üzerine kafa yormak geliyor mu acaba?
    Madem faiz sebep, enflasyon sonuç idi, o halde faizin %8,5'tan %45'lere kadar çıkarılmasının açıklaması nedir?
    A. Bi halttan anlamamak
    B. Hacı hoca tayfasını konsolide etmek için bilerek şirin gözüküp alacağını aldıktan sonra açılıp saçılmak
    C. Hem hacı hoca tayfasını konsolide etmek hem de yalamaları döviz zengini yapmak

5. % 6.7 enflasyon oranı ve dolar kıpırdamıyor.

6. Döviz dönüşümlü KKM'de tarih uzatıldı

Yurt içi yerleşik gerçek kişiler, bankalardaki altın, dolar, avro ve İngiliz sterlini cinsinden döviz tevdiat hesabı ve döviz cinsinden katılım fonu hesaplarını TL'ye çevirebilecek

Buna göre, Kur Korumalı Mevduat Hesabı kapsamında, yurt içi yerleşik gerçek kişiler, 31 Ocak 2024 itibarıyla bankalarda mevcut olan altın, dolar, avro ve İngiliz sterlini cinsinden döviz tevdiat hesabı ve döviz cinsinden katılım fonu hesaplarını TL'ye çevirebilecek.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Bunun anlamı; daha önce DDKKM hesabım yok, ancak döviz hesabım var, şimdi ben de istediğim bankadan DDKKM yaptırabilirim mi?

TL'ye çevirme işlemleri, hesap sahiplerinin isteği üzerine ve dönüşüm kuru üzerinden gerçekleştirilecek.
    Dönüşüm kuru hangi kur? DDKKM yapıldığı andaki saat 11:00 kuru mu?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

7. Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Döviz dönüşümlü KKM'de tarih uzatıldı

Yurt içi yerleşik gerçek kişiler, bankalardaki altın, dolar, avro ve İngiliz sterlini cinsinden döviz tevdiat hesabı ve döviz cinsinden katılım fonu hesaplarını TL'ye çevirebilecek

Buna göre, Kur Korumalı Mevduat Hesabı kapsamında, yurt içi yerleşik gerçek kişiler, 31 Ocak 2024 itibarıyla bankalarda mevcut olan altın, dolar, avro ve İngiliz sterlini cinsinden döviz tevdiat hesabı ve döviz cinsinden katılım fonu hesaplarını TL'ye çevirebilecek.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Bunun anlamı; daha önce DDKKM hesabım yok, ancak döviz hesabım var, şimdi ben de istediğim bankadan DDKKM yaptırabilirim mi?

TL'ye çevirme işlemleri, hesap sahiplerinin isteği üzerine ve dönüşüm kuru üzerinden gerçekleştirilecek.
    Dönüşüm kuru hangi kur? DDKKM yapıldığı andaki saat 11:00 kuru mu?
    10.00
    11.00
    12.00
    13.00
    14.00
    15.00

Hangi saatte işlem yapıyorsanız o kur uygulanıyor.
    Her gün 6 adet kur açıklanıyor.

8. vakıf, hoşgeldin 44% 32 gün, 47% 92 gün

Sayfa 463/744 İlkİlk ... 363413453461462463464465473513563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •