Sayfa 552/767 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 6136 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Bizim durum daha beter komşu olduk kapıcıyla karşımdaki daireyi aldı 3.5 milyona binayıda kendi temizliyor ,kemal sunal rahmetli dogru demiş.
    boşuna kapıcı örneğini vermiyorum burada eskiden kapıcılık zordu kömür taşı cürufu at apartmanda asansör yok kaldıkları yerler küflü rutubetli şimdi öyle değil yeni sitelerde konforlu yerleri var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    547
     Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku

ev bedava kira yok, hele Bahçeli sitelere istnbul a giden zengin
    bizim köyden 10 sene önce göç eden biri vardı,
    yazması ayıp, yol parasını otobüs parasını azda harçlık vermiştim
    geçen yaz köye son model araba ile geldi, birde pilli
    kazanç ı bahçe bakımından ve atılan eşyaları satmaktan
    asgari ücret vermeseler üzülmem demişti
    sanırım zengin hatunlar depresyona girince evdeki eşyaları atıyor,
    yenisini alıyor, kocalarının gıkı çıkmıyor olabilir
    Aynen yoldaş,geçen gün otoparkta arabada içiyorum yanıma jeep parketti kim diye bakayım dedim bizim kapıcı ,abi afiyet olsun dedi bende hayırlı olsun dedim,nasıl aldım dedim köyden arsamı kaldı,yok abi evin birini sattım dedi ;) 5 binaya bakıyor bizimki,yarı zamanlı yaptık artık,eskisini attık oda 2 daire almıştı.

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    boşuna kapıcı örneğini vermiyorum burada eskiden kapıcılık zordu kömür taşı cürufu at apartmanda asansör yok kaldıkları yerler küflü rutubetli şimdi öyle değil yeni sitelerde konforlu yerleri var
    senin kapıcı burayı okuyorsa engelleri kaldırmasın...

Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bizim kapıcı oğluna Ferrari aldı.14 milyona .biriktrmis..kıdem tazminatı ile de hanima X6 sipariş verdibu sene emekli oluyor .tavandan .olsun az kahrimizi çekmedi .
    Sende el arabası siparişi ver.!!!
    Fındık fıstık taşırsın.!!!
    Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Hoşgeldin Bosporos çok özlettin kendini , müjdeler olsun sana, mevduat faizleri 50 oldu

6. Hoşgeldin Bospo

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bu sabah apartmandan biri beyaz ahşap hiç bir kusuru olmayan geniş mutfak masasını kapıcıya vermiş apartmandan çıkarken gördüm içim gitmedi değil sahibinden de rahat 1500 2000 e okutur
    Sn bahri siz en iyisi apartman görevlisi olmayan bir eve geçin.

8. Kaynak: Türkiye

Tarihi yüksek seyreden mevduat rakamlarına rağmen, yine 1 Mart haftasında TL mevduatlarda gerileme gözlemlendi. Bankacılık sektöründe toplam mevduatlar yaklaşık olarak 18 milyar 300 milyon TL geriledi. Ayını süreçte kredi hacminde de artış yaşandı. Sadece 1 Mart ile biten 1 haftada bankalarını kredi hacmi 160 milyar 340 milyon TL artış gösterdi.

İŞTE BİR AYLIK GETİRİ RAKAMLARI

Yüzde 53,25 oran ile (bankalar tarafından yaygın olarak uygulanan) 32 gün vadede ve yüzde 5 stopaj kesintisi de dahil edilerek yapılan hesaplamalara göre, son getiriler "net" şu şeklide gerçekleşiyor:

-100 bin TL'nin getirisi; 4 bin 422 TL

-250 bin TL'nin getirisi; 11 bin 57 TL

-500 bin TL'nin getirisi; 22 bin 114 TL

-1 milyon TL'nin getirisi; 44 bin 229 TL

Türkiye gazetesi bakın aylık net 44 bin faiz varken seçim öncesi dolara, altına hücum etmeyin demek istiyor...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 552/767 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •