Sayfa 189/707 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 5649 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    O halde ben 2-3 tane asgari ücretli alayım. yatırım olur

Burada sn. bahri bas bas bağırıyor ; ücretleri artırmayın, enflasyona sebep oluyor diyor ama kime ne.....

Şimdi asgari ücretli 16 bini kaptımı pasaport cebinde kanarya- martı vb. adalara basar gider tatile. Ülkenin dövizleri boşuna harcanır. Arabasını yeniler, çocuğunu en iyi koleje verir. Vah vah ülkenin haline. Oysa adamlar açlığa alışmıştı. Durup dururken ooonnnaallltttıı binnn gayme verilirmi . Ülke böyle geriliyor işte.

Dilanın, polatın ve dahi bazı siyasilerin ekmeğinden küçücük bir lokma kopararak işçiye neden veriyorsunuz kardeşim.

Bizde Maduro diyeti issteyyrukkk
    başımız kel mi ?

Reyis basgan duy sesimizi
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Odea da 1milyona kadar
    32-45gun %44
    45-95gun%45
    Odeada eft ücreti var mı? %44 oranı İnternet sitelerinde göremedim. Şube mevduatlarında da, İnternet şubede %44 den daha az oranlar var.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Bizde Maduro diyeti issteyyrukkk
    başımız kel mi ?

Reyis basgan duy sesimizi
    Reis başgan %50 yi yapıştıracak herkese
    Şimşek başkanda ne bulursa %100 geçirecek.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Odeada eft ücreti var mı? %44 oranı İnternet sitelerinde göremedim. Şube mevduatlarında da, İnternet şubede %44 den daha az oranlar var.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Ek 29909 bu site üzerinden hesap açmak gerekiyor sanırım.

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    deniz ddkkm dolar dönüşünde komple tl mevduata geçişte 32 gün %53.. 92 gün %55.

ne işe yarar bilmem de paylaşmış olayım.
    Döviz bozmaya 55 faiz , kim yapacaksa , saçma sapan finansal düzen

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    deniz ddkkm dolar dönüşünde komple tl mevduata geçişte 32 gün %53.. 92 gün %55.

ne işe yarar bilmem de paylaşmış olayım.
    Yine her şey ince hesaplanmış.. %56 enflasyon karşılığı birleşik faizde.. %55 teklif etmiş.. Pazarlıla alınır zaten %56.. İnsan huylanıyor.. Bu kadar ince hesap çabası niye.. Yolunda gitmeyen bir şeyler mi var..

7.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    %12,69 getirir, doların ba$aba$ noktası 32,31 (oranı bile ayarlıyor iluminaticiler, 31ciler açıklasın hadi bunu da)
    Aynen öyle.. Nerden hesap edersniz edin her şey aynı kapıya çıkıyor.. Bu kadar korkulduğuna göre başka bir şey var sanki

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Döviz bozmaya 55 faiz , kim yapacaksa , saçma sapan finansal düzen
     Alıntı Originally Posted by Antikapitalistt Yazıyı Oku
    Yine her şey ince hesaplanmış.. %56 enflasyon karşılığı birleşik faizde.. %55 teklif etmiş.. Pazarlıla alınır zaten %56.. İnsan huylanıyor.. Bu kadar ince hesap çabası niye.. Yolunda gitmeyen bir şeyler mi var..
    tl 32 gün %53 oran vadeli ile şu andaki dolar yükseliş eğrisi + vade sonu dolar alış makasına göre tapi durumu söz konusu. vade süresinde de dua et abuk subuk gelişmeler olmasın.

tl'ye dönme konusunda teşekkür ettim arkadaşlara. makul/cazip ddkkm prim teklifi bekliyorum dedim. bakalım ne olacak.

Sayfa 189/707 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •