Sayfa 188/743 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon
Arama sonucu : 5937 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam bizi yine uğraştırıyorsunuz o zaman kkm ile mevduat faiziyle . Kontenjan da boşluk varsa bende girmek isterim nasılsa üstünü siz tamamlıyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    ben olsam altına hiç bulaşmazdım, yarından itibaren aramaya başlar sizi..
    Bugün tefasa baktım aylık mevduatın 3 de 1 ini 2 günde almışız. ( aylık mevduat net 3,25 kabul ediyoruz.)
    https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=GGK Haftaya yüzde 5 getiriyi yakalarsa sattırırım. O günkü duruma göre başka bir fon aldırırız.

2. Döviz başlığına yazmıyorum buraya yazayım. Oradakiler zaten boğazına kadar dövizdedir. Yılbaşına yaklaştıkça bir kaç gün için hastanın ateşi çıkabilir. Acilde biraz oyalarlar ve çilesi dolduğunu gördüklerinde uzman hekim basar antibiyotiği. İşte ateşin çıkmasından önce cepte ilaç bulunmalı ve acilde uzman hekim uğraşırken bizim doğal yöntemle kurtulmamız lazım diye düşünüyorum.

Herkese bol kazanç ve sağlık dilerim. Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    Döviz başlığına yazmıyorum buraya yazayım. Oradakiler zaten boğazına kadar dövizdedir. Yılbaşına yaklaştıkça bir kaç gün için hastanın ateşi çıkabilir. Acilde biraz oyalarlar ve çilesi dolduğunu gördüklerinde uzman hekim basar antibiyotiği. İşte ateşin çıkmasından önce cepte ilaç bulunmalı ve acilde uzman hekim uğraşırken bizim doğal yöntemle kurtulmamız lazım diye düşünüyorum.

Herkese bol kazanç ve sağlık dilerim. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Hocam vade dönüşlerinde bende full dolara geçeyim diyorum bir yandan da yıl sonu mevduat oranları cezbediyor insanı.kafalar karışık.

4. deniz ddkkm dolar dönüşünde komple tl mevduata geçişte 32 gün %53.. 92 gün %55.

ne işe yarar bilmem de paylaşmış olayım.

5.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    deniz ddkkm dolar dönüşünde komple tl mevduata geçişte 32 gün %53.. 92 gün %55.
    ne işe yarar bilmem de paylaşmış olayım.
    %12,69 getirir, doların ba$aba$ noktası 32,31 (oranı bile ayarlıyor iluminaticiler, 31ciler açıklasın hadi bunu da)

6. https://twitter.com/bosunatiklama/st...zl3odNi_Q&s=19
    Alın size yatırım tavsiyesi düşünün ona göre karar verin nereye yatırım yapacağınızı

Odea da 1milyona kadar
    32-45gun %44
    45-95gun%45

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    https://twitter.com/bosunatiklama/st...zl3odNi_Q&s=19
    Alın size yatırım tavsiyesi düşünün ona göre karar verin nereye yatırım yapacağınızı
    O halde ben 2-3 tane asgari ücretli alayım. yatırım olur

Burada sn. bahri bas bas bağırıyor ; ücretleri artırmayın, enflasyona sebep oluyor diyor ama kime ne.....

Şimdi asgari ücretli 16 bini kaptımı pasaport cebinde kanarya- martı vb. adalara basar gider tatile. Ülkenin dövizleri boşuna harcanır. Arabasını yeniler, çocuğunu en iyi koleje verir. Vah vah ülkenin haline. Oysa adamlar açlığa alışmıştı. Durup dururken ooonnnaallltttıı binnn gayme verilirmi . Ülke böyle geriliyor işte.

Dilanın, polatın ve dahi bazı siyasilerin ekmeğinden küçücük bir lokma kopararak işçiye neden veriyorsunuz kardeşim.

Sayfa 188/743 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288688 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •