Sayfa 683/713 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693 ... SonSon
Arama sonucu : 5701 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Fibabank euro dönüşümlü yeni kkm açtım bugün 91 gün %40 faiz.Prim alamadım maalesef.
    Dolar dönüşüm lülerde durum nedir? Dolarada mı prim çıkmıyor artık?

2. Bugün ilginç bir şey oldu. Burgan bank swift ücreti almıyor diye 60 doları İsviçre bankası'na Burgan Bank'tan yolladım, benden hiç bir komisyon kesmedi muhabir bankalar, İsviçre hesabıma aynen 60 dolar yattı. Bilginize.

Enpara 181 gün 61

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Dolar dönüşüm lülerde durum nedir? Dolarada mı prim çıkmıyor artık?
    Hocam döviz kkm konusunda bankalar çok hevesli değil anladığım.Görustüğüm mt'ye prim sordum vermiyoruz artık deyip konuyu kapattı .dolar kkm de prim varmıdır bilmiyorum doğrusu.Hatta dün açacaktım kkm hesabı bir türlü açamadılar sistem arızası var diye bugün tekrar görüştüm öyle açtılar.Ben 91 günlük açtım ama bazı bankalar sanırım 6 aydan kısa açmıyor artık.

5. Kapalıçarşı 32,5500 32,5700

Doların hali içler acısı...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Lokanta ve kafelerde KDV yükseltiliyor
    Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yayımlanan KDV tebliğinde değişiklik taslağına göre; yiyecek ve içecek sunulan yerlerde yüzde 8 olan KDV yüzde 10’a; yüzde 18 olan KDV yüzde 20’ye yükseltiliyor

7.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Fibabank euro dönüşümlü yeni kkm açtım bugün 91 gün %40 faiz.Prim alamadım maalesef.
    bende euroları parite üzerinden dolara çevirdim euro dolara göre zayıf kalacak gibi fed faiz indirimi sıkıntıya girdi

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bende euroları parite üzerinden dolara çevirdim euro dolara göre zayıf kalacak gibi fed faiz indirimi sıkıntıya girdi
    Euro biraz daha düşük gidecek gibi yaz aylarında parite üzerinden tekrar euro ya dönülebilir.Ben euronun sene sonuna kadar 1.12 üstüne geleceğini düşünüyorum ama önce parite bazinda 1.05 civarına gelebilir.

Sayfa 683/713 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •