Sayfa 167/743 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 5937 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Her gelen mülteci , su ve gıdamıza ortak oluyor.
    Özellikle suyun ne kadar değerli olduğu yakın bir zamanda anlaşılacak.
    Olaya bu yönden bakan yok o ayrı.
    Fidan'la görüşen Blinken Gazzelilerin tahliyesinde anlaştıklarını belirtti!
    Arap ülkelerinin kabul etmediği Gazzeliler, ümmet ambalajıyla Türkiye'ye yerleştirilecek!
    Gazze'ye asker gönderme hamaseti yapanlar, Gazzelileri Türkiye'ye getirecek!

Bu filmi Suriye'de gördük!!!!!

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

2. herkes cari açığa bakıp şu kadar dolar ihtiyacı var yoksa dolar uçar kaçar diyor da , kimse bankalardaki kkmh ve döviz mevduat tutarına bakmıyor mu? bir de bunun üzerine yastık altındaki dolar ve altınları koy....
    patrondan (bireysel hesaplar ağırlıklı) tut en az tasarruf edebilene kadar herkeste altın ya da dolar mutlaka vardır.
    o yüzden cari açık fazla ülken dışarıdan dövize ihtiyacı var bu sebeple dolar artacak söylemi çoğunlukla safsata bana göre. Cari açık ben bildim bileli var ve de yapısal düzenlemeler olmadan da bitmeyecek.

3. Ben geçen ay vakıf ta 43 den bağladım. 5 puan politika faizi arttı. Şimdi 40 veriyor. Dalga geçer gibi...

Neue Posts sehen
    Konversation

Selim Somçağ
    @selimsomcag
    Folgen
    ABD-İsrail'in Türk askerini Gazze'de Barış Gücü adıyla İsrail'in bekçisi yapma planını "Erdoğan İsrail'i cezalandıracak tek lider" sloganıyla pazarlamaya çalışan bir propagandist. Videolarını seyredip Ortadoğu konusunda zır cahil olduğunu görebilirsiniz.

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

abd de para var huzur var , bastırıyor parayı toprak satın alıyor , savas vs hikaye .

6. Bankalar yıllık net %40 a bağlayacak şekilde mevduat faizi veriyor. Yakında 365 gün net %40 diye ilana çıkarlar. Hani bir ara Odeabank vermişti aynı onun gibi. Millet gider mi göreceğiz.

7. Daha önceden Nkolay ile sabit oranı 4-5 ay kullanma avantajına karşın başka bankada 3-4 puan daha fazla bir oranla aylık veya 3 aylık mevduat bağlama arasındaki analizi yapan mevduatçı arkadaşımız var mı?
    Mesela bugün %39'dan Nkolay bağladık, 200 küsur gün vade verdi, diğer yandan x bankasında aylık %43ten bağladık. 1 ay sonra oranlar düştüğünde cebinde halen 39 oranın olması ne kadar artıdır ne kadar eksidir vs..

8. Türkiye 2 Yıllık Tahvil Verimi

41,850%

Sayfa 167/743 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •