Sayfa 202/1012 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Pazartesi gapli açılış yapacK pala,yok geri adım attı, yok Rusya ermenistNdN çıkıyor, yallah tazyik,go go tar tara devM
    Vadeli Bist30'a nazaran daha fazla düşmüştü.
    Şu anda bence bu boşluğu kapatıyor.

2.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    Vadeli Bist30'a nazaran daha fazla düşmüştü.
    Şu anda bence bu boşluğu kapatıyor.
    haftabaşı 250 puandan işlem gören makas dünkü düşüşte 130 puana kadar daralmış, sonra yukarı sıçramada 180-200 puana çıkmıştı.. bugün yine daraldı 130-140 gitti, sona doğru 160 puan.. sürükleyici unsur vadeli tahtası, yönü o dikte ediyor

3. MSB: Suriye'nin kuzeyine saat 22.00'de hava harekatları düzenlenmiş, teröristlerin kullandığı sözde karargah, barınak ve depolardan oluşan 15 hedef imha edilmiştir

Kaynak : Anadolu Ajansı

4. BMW iX İLE 633 KM* MENZİL.
    BMW iX elektrikli SUV

633 km* menzili ile BMW iX xDrive50 hem şehir içi sürüş hem de uzun mesafeler için ideal. Oldukça verimli yapısı sayesinde araç 19,5-21,3 arası olağanüstü düşük bir enerji tüketimine ve segmentinde rakipsiz olan 0,25'lik sürtünme katsayısı ile mükemmel aerodinamik özelliklere sahip.

Menzil ve şarj ipuçlarına göz atın....

https://www.bmw.com.tr/tr/all-models...SAAEgKUuvD_BwE

TSK sağlı sollu çakıyor.
    Pkk’lılar hoplayıp zıplarken Abd’liler, İngilizler, Ruslar, Fransızlar inlerine girmiş viski, votka çekip poker oynuyorlar.
    Pkk’lılar kaldılar tek başlarına. Güneyde de çocukları pkk tarafından kaçırılıp istismar edilen Arap aşiretler kucaklarını açmış öpmek için pkk’lıları bekliyorlar...

6. mayıs seçim diplerinden beri yüzde 80 yukarı yaptı 30-endeks, ilk 2 aydaki fuleli kısmı 10-14 ağustos civarında sona ermiş gözüküyor ama aşağı yönlü bi düzeltme olamadı, düzeltmeyi bile yukarı eğimli bi yatayda geçirdi 2 aydır.. vade dolmuş gözüküyor, bence haftaya yukarı kırar ve 10 bin yakar

5.haz- 10.ağu arası yabancı takasına net giriş +2 milyar dolar, 10.ağustostan bu yana 2 ayda 490 milyon dolar eksi, ama tabii doas-sahol-ekgyo-alark yabancı blok alış yaptı 370 milyon dolar, bu blok işlemleri ayırırsak perakende 860 milyon net çıkış.. yabancı haftaya bi para sokarsa kırar geçeriz 9 bini, haftasonu yusuf bidon reisi arasa ilk elden özür dilese, reis de büyüklük gösterip affı kabul etse, tr-usa ilişkileri kurtuldu diye yüzde 2 artı gap açar piyasa

7. Bu, Avrupa ülkelerindeki ortalama askeri geçit törenidir. Putin kutsal bir haçlı seferinde.

https://twitter.com/jacksonhinklle/s...06563439628471

Avrupa askerlerini LGBT gibi aşırı özgürlükler savaşamaz hale getirdi.(savaşmadan bilinmez ama öyle gibi)

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku

Aldığım hissenin fiyatından eminsem herkesle paylaşırım ki Bursa çim.topiğinde paylaşmıştım.Amacım bu forumu okuyan herkes kazansın..hisse ve borsa konusunda ketum değilim..(bu paylaşımlarımın beni yanlış tanımanıza sebep verdiğini de biliyorum)

YTD
    bende izmir çimentoya yapıştım bakalım...

uzaya dogru gidiyoruz...

zamanında diyordum bu şirket 6 milyar olamaz...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 202/1012 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •