Sayfa 911/1012 İlkİlk ... 4118118619019099109119129139219611011 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    yarınki mitinge gitsinler reis yürüyün desin yarın araç var isteyeni gönderiyorum dese kaçı gider acaba? birde reis yine sert konuşursa pazartesi nasıl açılırız acaba? bence
    Daha önce olmuşu var

https://youtu.be/uiaY1a2jTSg?si=zrWYspxixyhAko6J
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2.  Alıntı Originally Posted by rebelyus Yazıyı Oku
    Palayinin dayisindan kontrol matik short
    Kazanc gordukce kapadim nasilsa kaldiri geri.

3. Grafik çok pis oldu

Dayı

VOB yapmayın

4. Bu grafiyi göre dayı anahtar gidebilir direk potansiyel olarak

5. Ya 1.2 1.2 yukarı hazirlik ya 4. Dalga dalacak bilemiyorum niye cinki teknik analiz diye birşey yoktur

Ahahahha

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Muhtemelen öyle bir senaryoları var, ama bu senaryo evrilecek, nasıl olur bilmiyorum ama israil kendi topuğuna sıkıyor
    Adamlar 70 yıldır aynı şekilde zulüm katliam yapıyor dur diyen mi oldu. İngilizler vermiş toprağı nasıl bir pazarlıklar var bilemiyoruz belki İran düşmanlığını bekçi olarak duruyor orada bilmiyoruz. Ben borsaya ara verdim gibi daha yeni uyandım camiye geldim. Uykum bazen ağır oluyor o yüzden geceye hisse ile girmiyorum

7.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Ortadoğuyu geçtim Ozan bugün gıyaben 3. dünya savaşını başlatırsa şaşırmam .. Tribün güvenli
    ruslar öyle demiyor, kremlindeki kaynaklarım kim 3.dünya savaşı başlatacakmış, var mı onlarda öyle daşşak diye ajite ediyolar amerikalıları, bize de siz önden girin biz arkanızdayız uraldan altaylara kadar bütün rusya arkanızda diye gaz veriyolar.. reis yemez bu ayakları

8. stanbul’da uçaklar 100’üncü yıl provası için alçak uçuş yapacak
    Milli Savunma Bakanlığı, Cumhuriyetin 100'üncü yılı etkinlikleri kapsamında İstanbul Boğazı'nda yapılacak geçit töreninin provasına başladı. Bugün ve yarın İstanbul semalarında savaş ve gösteri uçaklarının alçak uçuş yapacağı duyuruldu.

SOZCU.COM.TR

Sayfa 911/1012 İlkİlk ... 4118118619019099109119129139219611011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •