Sayfa 211/1012 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: Viop LV

1. İran hep Müslümanların zararına iş yapar. Suriye'de hep müslümanlara zarar verdi hiç Rus yada ABD askerine zarar verdi mi. İran sayesinde tüm Filistin ve Lübnan'ı işgal etti İsrail. İran siyasi olarak güçlenen devrim muhafızları komutanını Süleymani bile kendisi ABD ye öldürttü. Görünürde Abd ile savaş arka kapıda kucaklaşma. Ben bunu Netenyahu nun ülkedeki protestoların bitirmek için yaptığını düşünüyorum. 50 tane adam girip İsrail'i işgal ediyorsa gidip insanları alabiliyorsa İsrail gibi sineğin bile girip çıkması zor olan bir ülkede ben buna gülerim. Birilerinin buna izin vermezse imkansız. Normalde o adamlar sınır kapısına yaklaşmadan imha edilir.

2. İean veya herhangi bir islam ülkesinin israil Filistin meselesinde çözüm için çalıştığına inanmıyorum Müslüman dünya Müslümanlaırn acizlik içinde yaşamasını sağlıyor Türkiye de maalesef bu aciz Filistinin acilikten kurtulması için kılını kıpırdatırmış gibi yapıyor bir şey yapmıyor sosyal ve ekonomik kalkınmış bir Filistin masaya yumruğunu vurdu mu ses getiren bir Filistin için İsrail de siyonizmi de kağıt gibi katlardı cebine de anlaşmayı çoktan koyardı !

Düşüncelerim bu yönde tembel olan islam dünyası sadece konuşur laf çoktur icraat ise hiç yoktur elin Almanı Japon’u başka bir insan türü değildir aynı insanız bu dünyada hepimiz aynıyız ! Gelişmekte olan ve gelişmiş uluslardan ilham almadın be Müslüman kardeşim bari kuranı Kerim’den ilham al be kardeşim oku da adam ol oku ve adam ol diyorum ev susuyorum .

Eleştirilerim forum dışına doğru dünyada islam dünyası yan gelip yatmayı bırakıp çalışmayı öğrenince kendi iç sorunlarını da çözer göç ve savaş politikalarının temeli aciz devletler yozlaşmış 2 ve 3 dünya ülkesi yönetimleridir . Tek kabahatli olan Batı dünyası değildir bu hayal dünyasından uyanmakta fayda görüyorum !

3. Barış Soydan
    @barissoydan
    1.
    Mehmet Şimşek'in Londra'daki toplantılarının özeti:

- Yatırımcılar hala kapsamlı bir program olmaması nedeniyle mesafeli duruyor.
    - Swap piyasasının hala açılmamış olmasına yabancı yatırımcılar tepkili.
    - Kırılganlıklar hala yüksek görülüyor ve ekonomi yönetiminin sadece dış kaynak bulmaya odaklanmış olması olumsuz algılanıyor.
    - Merkez Bankası'nın ilk çeyrekte erken bir gevşemeye gitmesi veya kredilerin tekrar canlandırılması risklerinin yüksek olduğu görüşü hakim.
    - Merkez Bankası yönetimine ilişkin endişeler yüksek. Arka kapı rezerv satışlarının devam etmesi, MB Başkanı'nın son açıklamaları ("Masamda milyarlarca dolarlık yatırım teklifi var" vs) önemli hatalar olarak görülüyor.

Adamlar paratönerle indirme yaptı.
    En büyük enerji santralin birini patlattı
    Seyretti.
    Arada başka yerden atılanlar da olmuştur...
    İsrail artık bir ortadoğu ülkesi
    Hikayesi bitti.
    İç karşılık
    Hanisülasyon
    Manipülasyon
    Devrindeler.
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    İran hep Müslümanların zararına iş yapar. Suriye'de hep müslümanlara zarar verdi hiç Rus yada ABD askerine zarar verdi mi. İran sayesinde tüm Filistin ve Lübnan'ı işgal etti İsrail. İran siyasi olarak güçlenen devrim muhafızları komutanını Süleymani bile kendisi ABD ye öldürttü. Görünürde Abd ile savaş arka kapıda kucaklaşma. Ben bunu Netenyahu nun ülkedeki protestoların bitirmek için yaptığını düşünüyorum. 50 tane adam girip İsrail'i işgal ediyorsa gidip insanları alabiliyorsa İsrail gibi sineğin bile girip çıkması zor olan bir ülkede ben buna gülerim. Birilerinin buna izin vermezse imkansız. Normalde o adamlar sınır kapısına yaklaşmadan imha edilir.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Meka Beton halka arzından 5 lot gelmiş sadece. 5 x 25TL = 125TL
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Mossad çok iyiymiş
    İsraillier nasıl uyumuş.
    Çok eskiden bir devlette güneyinde tüm şehirler bombayla silahla dınatıldı.
    Ordusu başka bir örgüt tarafından kalkışma yapıldı.
    Kimse görmedi.
    Ceviz ağacı bile görmedi.
    İçte bölünen bir ülke günlük işlerle meşgul edlilir.
    Sonra truva atı yuttulur...

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Görüntüler korkunç.
    İsrail hepimiz için sivilleri öldüren terörist devletti.
    Yapılan saldırılarda daha da beter bir görüntü var.
    CB tarafsız kalarak doğrusunu yapıyor, terörü destekleyip teröriste eylem yapamayız.
    İnşallah etrafa sıçramadan biran önce son bulur.
    Ama Ortadoğu için düğmeye basılmış görünüyor.

Tarafsız kaldığımıza emin miyiz?

https://twitter.com/RBursa/status/17...HAbvTlR-A&s=19

Sayfa 211/1012 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •