Sayfa 683/1012 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 8090 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Viop LV

1. matrix var tlc de oturdum amaçsızca yıllar sonra bunu izliyorum...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Kara bile geçmişim. Taşıklı pala bravo sana.
    7860 aldıklarımı 7920 den verdim. 2 adet verildi kaldı 8 adet. Pazartesi verirse alttan yerine koyarız. Vermezse üstlerden eline veririz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,659
    dilan polat'a operasyon yapılmaya çalışıldığından beri bu borsa aşağı gitmeye devam ediyor. çok enteresan. 3-5 yıl önce adını sanını duymadığın kenar mahalle dilberi şimdi özel uçak hediye alıyor. bunların gürcistan (büyük ihtimal galip öztürk) ile bağlantıları ortaya çıkıyor. arkalarında acaip bir şebeke ve setup kurulmuş. 1 milyar tl rüşvetten bahsediliyor. toplam bakiye kaç acaba?

arda turan fatih terim vs. on milyonlarca dolar banka müdürüne kaptırıyor. gülben ergen aa temettü falan diye twit atıyor. yani bilmediğimiz hangi mafya karaparasının borsaya girdiğini bilmiyoruz bile. tamamen serseri sermayenin esiri olmuşlar. onun satışı da böyle oluyor işte. karaktersiz bir piyasa.

ünlü düşünür dilan polat enerci şarkısını boşa yazmadı. bu astorlar kontrolmatikler gesanlar boşuna bist30a girmedi. bu tahtaları dilan polat bile yapıyor olabilir

100% enerci
    bu nasıl bi sinerci
    tek tek ediyorum hater’larımı alerji
    umrumda mı? değil hiç
    hanginiz ikinci
    allahın lütfu bana bitmeyen bu enerci

4. HAFTALIK VE AYLIK BİST100 DOLAR GRAFİĞİ...2021 ARALIKTAN 2023 EKİME KADAR SÜREN 12 DOLAR CİVARINDAN 31 DOLARA COK NET GÖRÜLEN BİR 5 Lİ İTKİ ÇIKIŞI...HAFTALIK VE AYLIK GRAFİKLERDE GÖRÜLEN RSI UYUMSUZLUKLARI ÇIKIŞIN BİTTİĞİNİ GÖSTERİYOR...TAHMİNİMCE YAKLAŞIK BİR SENE SÜRECEK BİR DÜZELTME İÇİNDEYİZ...13 DOLARLA 19 DOLAR ARASINDA BİR YERDE BİTER DİYE TAHMİN EDİYORUM... ŞU ANDA NET RAKAM VERMEK İMKANSIZ...İZLEYELİM GÖRELİM.

ABD'li eski askerden çok konuşulacak sözler: 'İsrail için asıl tehdit Türkiye'
    Emekli Albay ve askeri analist Douglas Macgregor, İsrail’in kara harekatının başarıya ulaşamayacağını, askeri kayıp yaşatacağını ve Hamas’ı bitiremeyeceğini iddia etti. Macgregor ayrıca "İsrail'in kıyameti ancak Türkler olur. Türkler bölgede en büyük hava ve askeri güce sahip ülkesi" dedi.

Türkler bölgede en büyük hava ve askeri güce sahip ülkesi. Bir ay bile sürmez iki milyon askeri bölgeye yığabilirler. Ve Türkler çok acımasız savaşçılar. Eğer Gazze'ye girerlerse bütün bu saydıklarım İsrail için kıyamet olur. Saydıklarım kazanılamaz bir savaşı anlatıyor. ABD hava desteği verse de bu yeterli olmayacaktır. Hepimiz biliyoruz ki karada da denizde de onlarla savaşacak kadar askerimiz yok.

Bölgedeki diğer ülkeler dünyanın geri kalanı gibi İsrail den, Avrupa da artık bizden bıktı. Demek istediğim bir dünya savaşının eşiğindeyiz. Anlaşılması gereken bu. İsrail Gazze ye kara harekâtı yaparsa istenen başarı sağlanamayacaktır. Ama yine de istekli gözüküyorlar. Girerlerse sadece asker kaybetmekle kalmayacaklar Hamas ı da tamamen yok edemeyecekler............

BANA GÖRE DOĞRU BİR ANALİZ....

Sabah namazıyla abd li generalin gazına gelmeyin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Sabah namazıyla abd li generalin gazına gelmeyin
    Gaza gelecek adam değilik be moruk....ama bana görede onlar farkında en güçlü en devlet Türkiye be....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

Bir ayda 2 milyon askeri bölgeye yığarsak (bedellilerle beraber toplam asker sayımız 400.000 yedeklerle beraber 600.00) hadi gönüllülerle 2 milyon topladık ( imkansızda) yığdık bölgeye. Tankıntopunuöağıda götürdük. Ülkeyi kim koruyacak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 683/1012 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •