Sayfa 385/1008 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Bugun eksi 1.5 kapatiriz diyorum ben
    daha yetişmez gibi son düzlükteyiz.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. Türkiye'de çimento, demirçelik, seramik, gazbeton, boya, boru, kablo vs kapasitesi ihtiyacın en az 2 kat fazlası, çoğu da katma değeri çok düşük işler. Onları ayakta tutmak için sürekli inşaat var. Yenilenmemiş kamu binası kalmamış olması lazım. En son yeni MIT binası yenileniyordu.

Bunlar ancak birleşir ise dünyada isim yapabilir. AR_GE, tasarım, pazarlama işler büyük olur ise güçlü olabiliyor.

ABD'de nerede ise her eyalet bir firma çıkarmış tüm dünyaya satıyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    HEKTAŞ, geçen kasımda 2.7 doları görmüş..şimdi ise 0.7 dolarda... dolar bazlı %74 düşmüş....

vay anasına...100 dolar koyanın 26 doları var.Bu kadar düştüğünü bilmiyordum.
    Geçen ekimde önce bedelli yapıp para topladı, sonra kasım da zirveden malı hamuduyla satan zaten Oyak..
    Hala da bu şirketi savunan insanlar var.
    Neyse...Herkesin kendi parası

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    SPOT da VİOP30 un 2 shortcusu BofA ve İs Yatırım satıyor,
    ış yatırımdaki satış bittikten sonra %10- 12 arası aşağı hareket gelebilir sene sonuna kadar beklentim bu yönde
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    HEKTAŞ, geçen kasımda 2.7 doları görmüş..şimdi ise 0.7 dolarda... dolar bazlı %74 düşmüş....

vay anasına...100 dolar koyanın 26 doları var.Bu kadar düştüğünü bilmiyordum.
    baktığın yere bağlı...

1 liralık şirket 50 lirra olursa 20 liraya düşünce düşmüş gibi gözükür...

bana görede 20 kat pahalı bir şirket...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ekgyo 9.8xx den 6.3 leri görmüş..

tepeden kaç ediyor..

-35 %

endekse göre baya önce düşmüş..
    öncüdür diyorum hep dimi, dediğin gibi iyi dönmüş gibi viopta 718 üstü çoşabilir gibim bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Reis in petkimi hafif de olsa mavi ,memedabi'nin ereğlisi bile bayaa bi maviii Amerika da masssmaviii ..

Haydi palaciimmm göreyim seni ..saat ve dakika da geldi ..2 hafta yokum son gecemiz güzel olsun ..hadiii aşko göreyim seni

8581.50
    Hayat hoş gerisi boş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Geçen ekimde önce bedelli yapıp para topladı, sonra kasım da zirveden malı hamuduyla satan zaten Oyak..
    Hala da bu şirketi savunan insanlar var.
    Neyse...Herkesin kendi parası
    Hissenin mali durumu ne olursa olsun UZUN VADELİ DOLAR BAZLI grafiğine bakmak lazım....Tepeden alanlar nasıl kar edecek?

çok Uzun zaman beklerler.

Borsada çok daha ucuz hisseler varken bu tür hisseler yaklaşmak doğru değil..Tamam giden daha da gidebiliyor..ama düştüğü zamanda çok zarar ettiriyor.

AKBNK alanı anlarım..zirve(2013) 5 dolar..dip 0.45 dolar..şimdi ise 1 dolara yakın..

Ama endeksi 5-10 a katlamış hisselere çok dikkat etmek lazım.sen satmazsan sahipleri satıyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 385/1008 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •