Sayfa 508/1008 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 4,057 - 4,064 arası.

Konu: Vıop LVI

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Halka açılmanın farklı sebepleri olabilir, sadece finansal ihtiyaç değildir sebep.
    Ben de sabatay veya Ermeni kökenli işletme sahibi olsam şirketimi halka açar,RİSK imi bölerdim,1 ayağım burada 1 ayağım her an gidecek durumda olurdum.(6-7 eylül olayları vs.-bknz.Tusiad şirket sahipleri)
    abi o zamanlar borsa olsaydı zaten en başta bu insanlar bu işe girerdi. ve bu olaylar olmasaydı ülke çok daha iyi durumda olurdu.

maalesef yaşandı.

2.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    abi o zamanlar borsa olsaydı zaten en başta bu insanlar bu işe girerdi. ve bu olaylar olmasaydı ülke çok daha iyi durumda olurdu.

maalesef yaşandı.
    Zaten ülkemizde Borsa açıldıktan sonra ilk halka açılan şirketlerin sahiplerinin çoğunluğu adı geçen kökenli vatandaşlarımızın...(İstanbul-İzmir-Kayseri-Bursa)
    Dün biri yazmıştı 20-50-100 yıllık ülkemiz planları hk.da.
    Ayrıca,özleden Baş sağlığı dilekleriniz için siz ve sn.İşçi74 e teşekkür ederim.

YTD

Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Zaten ülkemizde Borsa açıldıktan sonra halka açılan şirketlerin sahiplerinin çoğunluğu adı geçen kökenli vatandaşlarımızın...(İstanbul-İzmir-Kayseri-Bursa)
    Dün biri yazmıştı-50-100 yıllık ülkemiz planları hk.da.
    Ayrıca,özleden Baş sağlığı dilekleriniz için siz ve sn.İşçi ye teşekkür ederim.

YTD
    abi bence şöyle. bunu vehbi koç da anlatıyordu. o kadar üzerinde komplo teorisi uydurulacak bir şey değil.

19. yüzyılda osmanlıda türkler askerlik memurluk yaparken azınlıklar ticaret yapıyordu. türklerin ticaret yapması çok ayıp sayılırdı. devlet görevi çok daha itibarlıydı.

osmanlı kaynaklarında tüccarlardan en alt sınıf diye bahsedilir.

hal böyleyken savaş zamanı azınlıklar cephe gerisinde sermaye yaptılar. türkler de yayan yapıldak anadoluya geri döndüler.

meydan parası olana kaldı.

4. Kurtuluş savaşı sonrası balkanlardan gelen iş adamlarının ve İstanbul'a gelip globalcilerin acentesi olanların önünü tıkayıp Anadolu iş adamlarının önünü açıyorlar. Koç hariç.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

5.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Kurtuluş savaşı sonrası balkanlardan gelen iş adamlarının ve İstanbul'a gelip globalcilerin acentesi olanların önünü tıkayıp Anadolu iş adamlarının önünü açıyorlar. Koç hariç.
    Sedat Pekerin gündeme getirdiği ''Arşimidis olayı'' nedir, Demirörenler le bağlantısı MİT raporlarına nasıl yansıdı?
    Sedat Peker'in "Babanın Rumların mallarına nasıl çöktüğünü anlatacağım" sözüyle yeniden gündeme gelen Rum iş adamı Yorgi Papadopulos'un akıbeti ne oldu? Nasıl öldü? Ölümü MİT ve sıkıyönetim raporlarına nasıl yansıdı?

https://kronos36.news/tr/rum-asilli-...nasil-yansidi/

6. Bizim için bazı şeyler yaşamsal öneme sahip ve o konularda kendimizi geliştiriyoruz. Başta İblis diğer ruhani varlıkların insan psikolojisi hakkında bilgisi çok az, umurlarında da değil.

Kendi elimle yarattığım bu insana neden secde etmiyorsunuz? dendi.

Bana şu ana kadar secde eden olmadı ve ben bunun hesabını kesinlikle soracağım.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7. 90 ların ilk yarısında Malki cinayetiyle gündeme gelen Bursalı Erol Evcil, geçtiğimiz günlerde düzenlenen büyük bir operasyonla gözaltına alındı. Erol Evcil in kim olduğu yeraltın dünyasındaki yerinin ne olduğunu Sadık Güleç yazdı.

https://www.bursamuhalif.com/bursali...-suc-hikayesi/

8. SONDAKİKA | İsrail Başbakanı Netanyahu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a cevap verdi:

• Kendi ülkesi içerisindeki köyleri bombalayanlar bize ahlak versi veremez.

• Erdoğan insan hakları konusunda en son konuşacak kişidir.

Sayfa 508/1008 İlkİlk ... 8408458498506507508509510518558608 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •