Sayfa 956/1008 İlkİlk ... 4568569069469549559569579589661006 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 7,641 - 7,648 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by selloo Yazıyı Oku
    bu satış kedi olmayabilir mi
    miyavlama duydum, birazdan biri pişşşt der, kaçar gider

2.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

Özelden teknik olarak bakış açım rica edilmiş geçen hafta bunu sn seloo ya graflamıştım ,
    240 dk grafım oklu sat bölgesine geçerken SP görünümde değişik yapıp rapor yayınlaması ile son 3 bar oluştu ve teknik olarak maç bu haftaya kaldı.Oyun ortada kırılım olmadığından yön tayini yapmıyorum buradaki formasyonu anlatmaya çalıştım takip edenler kendi maliyetlerine göre hareket edebilirler.
    Temel hikayemize gelirse geçen hafta bankacılık endeksi %7 yakın yukarı hareket yaptığı halde pıst 100 haftalık kapanışı % 1 yukarıya yakın rakamlardan yaptı.Genele fazla yayılmadan tahtalar arası giriş çıkışlarla devam etti hafta.
    CDS lerdeki düşüş , kredi derecelendirme kuruşundan gelen görünüm durumu , önümüzdeki hafta aynı şekilde beklenti yaratılmak istenmesi moody için , Dışarı borsalarda açıklamalarla teknik olarak bir trend başlaması vs şimdilik katalizör bunlar gözüküyor.
    Olumsuz gözüken olaylara baktığımızda ABD hazinesinden Rusya’ya uygulanan yaptırımların delinmemesine dikkat edilmesi, Hamas’ın finansmanının engellemesi gibi isteklerin iletildiği yaptırım olaylarının zaten sığlaşan piyasayı rahatsız ettiğini gördük,Şirketlerdeki daralma olayı ilerki zaman diliminde daha çok ortaya çıkacak yönetemeyenler belki batacak şimşek bu yüzden şirketlere uyarıda bulundu ,ayrıca vıop tarafında açılan şort pozisyonlar mevcut hsbc ve iş yatırım bu hafta takip edilmeli vıop tan pek anlamam ama iyi bir dostum bu kurumları takip etmemi söyledi bu hafta.
    sonuç olarak maliyete göre stoploslu fazla heyecan ve hayal kurmadan takip edilmesi gereken günler olduğunu düşünüyorum.
    kolay gelsin
    hafta sonu teknik olarak anlatmaya çalıştığım formasyon aşağı yönlü kırılıma gidiyor 240 dk da 12.00 barı 2.77 üzerine atamazsa grafta belirttiğim bantlar takip edilecek bende.
    FORMASYON AVCISI -53

3. İki tane farklı deprem olmuş.

4. ilk dprem 5.1 saat 10.42
    üç dakka sonra 4.5, aynı yer

5. coin ocak ayında 16 bin dolar civarıydı şimdi 41 bin dolar civarı.

6. 2047 değerlenmeye devam ediyor.

%8 e kadar gelebilir bence.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

SPOT, Sanko Menkul Değerler ünvan değişikliğine giderek Bulls Yatırım yapmış!

tepeden 10000 basmışken... 886050--886400 aralığını direnç yapabilecek mi bakalım ?

Sayfa 956/1008 İlkİlk ... 4568569069469549559569579589661006 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •