Sayfa 289/1008 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: Vıop LVI

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Algyo iki kez dipten yakaladım voleyi vurdum yeter gayrı emlagin ilaç kaldı onu da verdim mi bay bay benden
    Kaptın desene bugün de yımırtalı pideyi,
    Her gün para dağıtıyorlar burda, borsa olmuyaydı biz nasıl geçinirdik bu hayat pahalılığında Ayasofya abi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kaptın desene bugün de yımırtalı pideyi,
    Her gün para dağıtıyorlar burda, borsa olmuyaydı biz nasıl geçinirdik bu hayat pahalılığında Ayasofya abi
    Kuzu kavurma yiyecem. İki tane daha yazdım dibe onlarda gelirse künefe de çıkar

3. Thy ile iyi tuttular endeksi. Seans sonu şelale olur.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Hanıma dedim kuzu kavurma pişir. Bu zamanda kuzu kavurması mi yenir Kolesterol yükselir vs bir ton fırça yedim karnım eyicene doydu. Brokoli yiyecem gibi

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Escom tavan qmq dgate eksilerde geziyor. Acaba benden habersiz dgateyi banka endeksine mi aldılar.
    Escom alanın beynini kontrol etmek ve derhal imha etmek gerek başkanım. Bunlar çiftlik bankın versiyonu

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Afiyet olsun canım benim de çekti, şöyle ateşin üstünde dönerken cısır cısır yağlar erirken gözümün önüne geldi sırık kebabı olsada yesek

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Şortla bağım kalmadı......bol kazanlar forumdaşlar.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Escom alanın beynini kontrol etmek ve derhal imha etmek gerek başkanım. Bunlar çiftlik bankın versiyonu
    kısa yoldan zengin olmak isteyen çok bu ülkede normal bence
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Sayfa 289/1008 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •