Sayfa 273/1008 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: Vıop LVI

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,108
     Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    izmir abi
    yolun düşerse mutlaka beklerim
    İzmir'de askerlik yaptık Narlıdere'de.Mezarcıydık (istihkam).
    Neden olmasın?Eğer kısmet olurda izmir'e yolumuz düşerse görüşürüz.
    Saygılar.

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    saygılar bizden sana abi, sen bizden büyüksün
    95-97 de 2 sene üniversite okudum adana da,
    Üniversite terkim bende.
    Son düzenleme : pisyedili01; 07-11-2023 saat: 23:17.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

2. Bu yeni arz Tab Gıda biraz Astor tadında bence..İyi izlenmeli...Arz fiyatı çok iskontolu olmadığı için Astor gibi 10 a katlama şansı yok. Ama min. x2 fiyat beklerim.
    Hacim olarak çoşturdular. Piyasa değerini de sağlarlarsa bist30 a sokabilirler...
    Bilançosu bu akşam geldi..Net borcu fazla...Ama geçen sene bu döneme göre satış, brüt kar,favök %100 ve üstü artmış...
    Göz ucunda kalsın bence

3. Vay arkadas 864500 dedik 867550 zaten vadeli siskindi simdi iyice sisti. Yarin patlar mi acaba? 2 gundur isyatirim yukselise onderlik ediyordu. Yarin kim cikacak acaba? Yalniz 2 gundur para cikisi var borsada ve yabancilar satiyor. Yerliler borsa fonlarina aliyorsa buyuk zarar yazar bu fonlar. Baska turlu izahi yok, yabanci satiyor mu girme altina, adam dolara gececek buradan.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu topikte benim dışımda herkes doğru yönü tespit ediyor en dipten alıp en yüksekten satıyor
    Viopta short zamanı şortlar long zamanı longlar
    Şu topikte herkes benim paraları yiyor
    Başkanım bana dediğin boru ikiye katladı. Bana boru deyip kendini ne diye bilgisayarcıda ezdirdin. Eskiden bir söz vardı. Borsacının dediğini yap yaptığını yapma diye.

5.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    las vegas ta mı oynuyonuz

4 çay 5 erden 50 lira
    oğlum erzincandamı oynuyon çay kahvede 15. Masada yancılar ile birlikte 8 kişi var tek servis gelse 120 eder. Sen borsa viob yapcam diye izmiri gezmiyon her halde çık kordona bir rakı balık ye bakim. Gerçi sen onu da ekmek arası balık evden getirdiğin rakı ile yaparsın ya. 5 lirayı artık bebekler bile almıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    izmir abi
    yolun düşerse mutlaka beklerim
    daha yeni geldin ne ara izmirli oldun desene ercincanlıyım kütükçüyüm. oğlanın okulu var izmire geldim yüzme bilmiyorum desene.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Brn salladım mı 31 postadan aşqğı sallamam şimdilik tutuyorum kendimi gaza gelirsem kimse tutamaz
    eline yazık başkanım.

8. İş Bank, Garanti, Akbank, Yapı Kredi arasında personel gideri en düşük Akbank gibi. Şube sayısını da azalttı. Bağışlar, emekli sandığı gider farkları da bankaların önemli gideleri arasında.

Son faiz yükselşii elinde sabit faizli tahvil olanları olumsuz olarak daha fazla etkilemiş olması lazım.

Sosyal medyadan anladığım millet yeni hisseden çok elindeki hissenin geleceği ne olur diye soruyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 273/1008 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373773 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •