Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
Arama sonucu : 67 madde; 41 - 48 arası.

Konu: EKOS Ekos Teknoloji Ve Elektrik

alark ile kontr karşılaştıran kışı kusura bakmasın borsadan ekmek falan çıkaramaz,,,gıtsın sahol alsın,ucuz olan banka hısselerını alsın beklesın ışı ne..zıra bız tetmt de 6-7 ayda 10 kat yaptık..tetmt de kı hedef fıyatımı yazsam bazılarının aklı durur gerek yok,,ama bu fıyattan alım yapmak pek sağlıklı değil..bu kafada olsak ne tetmt,ne alfasta ne diğerlerınde para kazanamazdık...sen kazandığına bak ve bır yerde yeter deyıp ayrılmayı bıl...gerısı teferruat...

kontr ü ilk arzda alanlar kaç kat kazandı onu hesaplamak lazım...alark alanlar kaç kat kazandı...hangısı getırı anlamında yatırımcısını ıhya etti..sen gıder 50-60 mılyar pd den kontr alırsan kusura bakma derler adama ..!!

bugunün tarıhını yazalım bır kenara,zira soz ucar yazı kalır...

11-12-2023 ekos 36,20 den alım fırsatı verdı...belkı yarın daha ıyı fıyattanda verebılır borsada herşey mumkun..aman dostlar kımse bana bakmasın al sat yapmasın..ben duygusal olarak hareket eden bırıyım..sız aklınızla hareket edın..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

bugun osmanlı sattı 400 bın lot şuana kadar...bır 400 bın lotu daha var takasta gozuken..bakalım bıtınce başka kurumlardan satış gelecekmı yada bıtecekmı..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

3. Bugün tabandan biletimizi aldık tabandan pozisyon alan ortaklara selam olsun.

Y.T.D

çok güzel bir iş anlaşması 2022 cirosunun %38 ine tekabül ediyor. ceo bir açıklamasında, yurt dışı müşterilerden o kadar talep var ki yetiştiremiyoruz demişti. anlaşılan bu tarz kaplardan daha çok gelecek.ayrıca şirket yeni fabrika yatırımları ile kapasitesini en az 2 katına çıkaracak.

6. Güzel kaplar geliyor devamı gelir inşallah.kwon usta güncel bi yorum yazar mısın

Ekos doğru yolda , gelecek vaadedıyor bızler için ,, abisi astorun yolundan bakalım nekadar gidecek!!! Patronda bugün ekoturk te kapasıte artışı vs güzel haberler verdi !!!hayırlısı !!

8. KAP'ta yayınlanma tarihi ve saati: 03.01.2024 18:42:59 https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1232255
    KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU
    EKOS TEKNOLOJİ VE ELEKTRİK A.Ş. Yeni İş İlişkisi
    Özet Bilgi
    Satış Sözleşmesi İmzalanması

İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Yeni İş İlişkisi
    Yeni İş İlişkisi
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Bildirim İçeriği
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    Açıklamalar
    Hayır (No)
    -
    Hayır (No)
    -
    -
    03/01/2024
    -
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Şirket cirosuna olumlu katkı
    Şirketimiz Türkiye'de yerleşik olarak faaliyet gösteren bir firma ile 03.01.2024 tarihinde 5.164.113 USD tutarında "Gaz İzoleli Modüler ve Kompakt Hücre, Monoblok Beton Köşk" satış sözleşmesi imzalamıştır.
    Sözleşme bedeli güncel kurla toplam 153.206.322,43 TL'dir (TCMB alış kuru alınmıştır). Yapılan sözleşmenin 2022 yılı hasılata oranı %29,32'dir.
    Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •