Sayfa 73/536 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 4288 madde; 577 - 584 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

Tek beklentim şuan için star! Emtianın durumlarını görüyoruz, 3 ncü çeyrek bilançosu starsiz biraz nefes oldu! Diğer beklenen Son çeyrek aracı kurumlarin stardan gelecek kar beklentileri paylaşılmıştı.
    Bunları içindeki fiyattamiyiz bilmiyorum an itibariyle.
    Ama bu seneki ilk çeyrek 154 ve ikinci çeyrek 289 gelerek berbat bir performans göstermişti. makasra çok kötü bir yıl geçirdik hatta ara ara dedim star olmasa bu hisse fiyatı bile iyi diye!

2023-2024 Bu ne demek dersem önümüzdeki ilk çeyrek ve ikinci çeyrek içerisinde star da olacak.
    Makasta duzelirse eğer, diye bekliyorum.. ytd

Kötü denilen Ereğli bile bundan çok daha hatta kat kat iyi performans göstermiş. Sene 2008 zirvesi 78 cent bugün o hisse 1.40 dolar. En azından şöyle uzaktan bakınca dolar bazlı bir trendi var. Bunda trent var evet yatay bir trent..
    2024 e bakicaz artik salim hc.. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kötü denilen Ereğli bile bundan çok daha hatta kat kat iyi performans göstermiş. Sene 2008 zirvesi 78 cent bugün o hisse 1.40 dolar. En azından şöyle uzaktan bakınca dolar bazlı bir trendi var. Bunda trent var evet yatay bir trent..
    2024 e bakicaz artik salim hc.. ytd
    Usd bazlı 2017 fiyatlarında.

Yıllardır yatırımcıyı bezdirmiş.

Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Tek beklentim şuan için star! Emtianın durumlarını görüyoruz, 3 ncü çeyrek bilançosu starsiz biraz nefes oldu! Diğer beklenen Son çeyrek aracı kurumlarin stardan gelecek kar beklentileri paylaşılmıştı.
    Bunları içindeki fiyattamiyiz bilmiyorum an itibariyle.
    Ama bu seneki ilk çeyrek 154 ve ikinci çeyrek 289 gelerek berbat bir performans göstermişti. makasra çok kötü bir yıl geçirdik hatta ara ara dedim star olmasa bu hisse fiyatı bile iyi diye!

2023-2024 Bu ne demek dersem önümüzdeki ilk çeyrek ve ikinci çeyrek içerisinde star da olacak.
    Makasta duzelirse eğer, diye bekliyorum.. ytd
    Tabi hiçbir şeyin garantisi yok, bugün petrol taşımacılığı Kızıldeniz üzerinde durduruldu. Haliyle petrol fiyatları yükseldi sebep bu deniliyor. Emtialarda örnek etilende bu durum nasıl şekil alır bilmek zor, Malum stok eritiyorlardi piyasalar, eğer stoklarda azalma olduysa ve talepte artarsa fiyatları yukarı arz kisintisi talep artışı sebepli fiyatları yukarı çeker. Talep olursa tabi..ytd

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Usd bazlı 2017 fiyatlarında.

Yıllardır yatırımcıyı bezdirmiş.

Osisa hc Ereğli Petkim grafiği atabilir misin dolar bazlı 2000 senesinden hadi 2007 olsun. Kıyaslanamaz bile bunun sürünmesi.. o derece sürüngen 😊 ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Osisa hc Ereğli Petkim grafiği atabilir misin dolar bazlı 2000 senesinden hadi 2007 olsun. Kıyaslanamaz bile bunun sürünmesi.. o derece sürüngen ytd
    2003 yılı dahil.

7. Geminin güvertesinde sesler yükselmeye başlamış, bu iyiye işaret mi yohusa gemi batıyor mu
    Makinistin yanındayım düşsede bende çıksada bende diyen bir yol gösterici lazım bize

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Kimsenin sesi yükselmiyor ki ben hariç. Cemil muso hc bile çekip gitmiş kimse kalmamış..
    Ses yükselme değil bunun adı rest pot açık. Adamın elini görüyorum, son çeyreği bilmesem de ilk yarı nereye kadar bu baskı?
    Bunun adı adamın aptaligina haykırış.. ytd

Sayfa 73/536 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •