Sayfa 325/534 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon
Arama sonucu : 4268 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Burda jackal carloslar kral tahtacilar cirit atıyo üstelik bu tahtayı yapan camalokko çetesi bile olduğu söyleniyor.
    Tahtaciyi öpeni tebrik ederim, bol kazançlar dilerim.
    Ben cetonları idareli kullanan biriyim, bugünkü kotam doldu yarın da taban olursa bi postada ordan destek atarim.
    Dün bir kobranin kralı vardı, bilmem ne enerji şirketine mı benzetmişti. O enerji şirketi yıllardır zarar ediyorduda 6 tavan mı ne gitmiş, petkosun farkı ne idi o enerji şirketi ile kar etmesi.
    Belkilerle benzetmelerle falan filanla olmuyor işler.
    Burası Petkim arena ve Petkoş yani itne gibi bir tahtacısi var bunun. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Tahtacının donu hariç her şeyini alırlar bugün.
    Amaç donu vermekse onu da verir. Donlu donsuz, Bulut altı olmasın başka birşey istemez. Ytd

3. Kanaat getirdim bunun tahatcisi, kucukken inşaata topu kaçmış derim hep. Ama sonra alışmış sürekli inşaata topunu atmaya başlamış... Demek ki hoşuna gitmiş inşaat.. ytd

4. Bazen şu petkim devlette kalsa ne olurdu diye soruyorum kendime ? En azından devletimin, milletimin derdim.

Bilançoya liman ne katkı sağlamış gören varmı ?

y.t.d.

5.  Alıntı Originally Posted by denizebakan Yazıyı Oku
    Bazen şu petkim devlette kalsa ne olurdu diye soruyorum kendime ? En azından devletimin, milletimin derdim.

y.t.d.
    O derece sağlam ve güvenilir olurdu demek istiyorsunuz sanırım. Öyle mi anlıyorum. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Seni çok iyi anlıyorum, kuyruğu kopartip gitmistin. 😊
    Dün yazdım daha openi görmedim şimdiye kadar.

Fantom hc optum diyorda eğer Bulut'un altına yarın atarsak onun öpüşme sahneleri de yalan olabilir. Hepbirlikte Elele tutuşup, günlük Bulut'un altına inmesin diye tinnnn yapalim.. ytd
    İş öpme boyutuna geldiyse kötü
    Bugün sen öpersin yarın bi başkası öper sonra hepberaber toplanırlar seni öperler
    Benim için farketmiyor çünkü suyuniçinde yaşayabilen ender tradecilerdenim üstelik solungaçlarım bile çıktı

16.96 Since 27 Aralık 2023

7. tabana kadar verecek, kaçarı yok gibi
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

8. Adamlar yine başardı. Hadi şimdi dağılabilirsiniz.

y.t.d.

Sayfa 325/534 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •