Sayfa 97/545 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 4355 madde; 769 - 776 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu durumda iş salim hc ya kalıyor yine �� ! Yapay zekası ile ilk genel kurulda görmek istiyoruz..
    Salim hc vakit bulursun sanırım.. ytd
    5 veya 6 kişi katılma planlarını geçen gün yaptık.(İst ziyareti)sorular çalışmalar olacak.Fiili katılım.

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    5 veya 6 kişi katılma planlarını geçen gün yaptık.(İst ziyareti)sorular çalışmalar olacak.Fiili katılım.
    Bende gelirim müsait olursam. Hammallik yaptığım hisselerin hiçbirine katılmadım, en çok soda sanayi yaşamımı yedi bitirdi, ona bile gidemedim.. ben kendimi tutamam diye belki de 😊 ytd

Bursa Gemlik li olmama rağmen borusan fabrikasına bile gitmedim. Çocukluğumdan beri karşı sahilden dumanı ve rorolari izlerdim. 15 dk yol yok oysaki. Düşün o derece.. sonunda ben gitmeyince onlar Amerikaya gidiyorlar.. ytd

https://youtu.be/VMbX_gqugew?si=yO8cd5HuDvRyefaF
    Arım balım peteğim gelsin. Nesrin sipahi den gecenin sonunda.. müzik ruhun gıdasıdır. Sakin ve sessizce...

5. Geçenlerde bir hissedar fasa fiso bu işler demişti.Karpuz alırken şap şup vurmak, kavun alırkan göd koklamak.Ama şirkete ortak olurken bilgisiz kalmak.Fasa fiso işlere kısmet katılırım, doğruluk payı vardır.
    Neticede patron veya tahtacı her neyse, bize tekniği çizen odur.Ne ile, para gücü ve bilgi ile.( olağan dışı haller harici, savaşâ€™ deprem, siyaset veya dünyayı etkileyen büyük ekonomik krizler, salgın vs gibi) teknikçiler okur obo var, tobo vb gibi.Göstermek istediğidir belki.

Sonuç olarak ne isterse tam olarak hakim olduğunda ve optimum ortamı bulduğunda başlar harekete.İşte yazdığımız bu bilgiler fasa fiso olur����
    Yarın ola hayır ola, iyi geceler.

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bende gelirim müsait olursam. Hammallik yaptığım hisselerin hiçbirine katılmadım, en çok soda sanayi yaşamımı yedi bitirdi, ona bile gidemedim.. ben kendimi tutamam diye belki de �� ytd
    Seve seve Spenc hc.Bakalım önümüzdeki yıl ne gösterecek bile, belki gerek bile kalmaz.

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Geçenlerde bir hissedar fasa fiso bu işler demişti.Karpuz alırken şap şup vurmak, kavun alırkan göd koklamak.Ama şirkete ortak olurken bilgisiz kalmak.Fasa fiso işlere kısmet katılırım, doğruluk payı vardır.
    Neticede patron veya tahtacı her neyse, bize tekniği çizen odur.Ne ile, para gücü ve bilgi ile.( olağan dışı haller harici, savaşâ€™ deprem, siyaset veya dünyayı etkileyen büyük ekonomik krizler, salgın vs gibi) teknikçiler okur obo var, tobo vb gibi.Göstermek istediğidir belki.

Sonuç olarak ne isterse tam olarak hakim olduğunda ve optimum ortamı bulduğunda başlar harekete.İşte yazdığımız bu bilgiler fasa fiso olur����
    Yarın ola hayır ola, iyi geceler.
    Evet bu haber 25 lirada gelip kötüye yorumlatsa kendi satınca alıcı bulamazdi. Bu haber öyle kritik bir zamanda oluyor ki tam arada, dere de. Çok daha aşağıda vermiş olsa haberu daha ucuz diye satıcı bulamazdi, haliyle kendi de satamaz, satarsa üstüne mal kaptirirdi.
    Öyle bir rakam hesaplamislar ki gerek obo kirilimi, gerek pu, 200 günlük ve üzerine gündemdeki faiz! Zamanlmasi ve hisse fiyati pek manidar olmuş..
    Tebrikler tahtacı, gözlerinden öperim.. ytd

8. Rafineriden 3 5 gelecek ya. Başladılar yine saçmaya. Hep socara hep socara. Şimdide limanamı para gömeceklermiş. Limandan bugüne kadar bize ne geld ki. Socar ın limanda işi oluyor tamamda bana ne var.

Olaya bakarmısınız. Sermayesi petkimin sermayesinide geçiyor. Bari öncelikle petkimi artırsaydınız. Azdan az çoktan çok gider. Hadi bakalım.

y.t.d.

Sayfa 97/545 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •