Sayfa 546/546 İlkİlk ... 46446496536544545546
Arama sonucu : 4363 madde; 4,361 - 4,363 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Şu 13 ziyaretçi epeydir sabit acaba kimler var içlerinde! Tahtacının elemanı var mıdır buralarda?
    Yüzlerini de göremedik bu 13 kişinin hiç! Yüz görümlülüğü mü istiyorlar, katılın işte ortama fikirlerinizi yazın! Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hsbc yi geçtim o henüz taze yayınlamış! Peki qnb ve teb yatırım ne yapmış baktın mi 👀 ytd
    Son 1 haftadır her gün mütemadiyen takasları inceliyorum, raporları okuyorum, gogıldan petkim ismi geçen tüm makalelere göz atıyorum, kuşlu siteleri dolaşıyorum,geceleri rüyamda görüyorum
    Nasıl bir tezgahın içine düştük diye araştırmaya başladım spenc hc
    Sırtlan,timsah, su aygırı, yılan, çıyan, çakal hepisi aynı göl etrafında su içer mi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Son 1 haftadır her gün mütemadiyen takasları inceliyorum, raporları okuyorum, gogıldan petkim ismi geçen tüm makalelere göz atıyorum, kuşlu siteleri dolaşıyorum,geceleri rüyamda görüyorum
    Nasıl bir tezgahın içine düştük diye araştırmaya başladım spenc hc
    Sırtlan,timsah, su aygırı, yılan, çıyan, çakal hepisi aynı göl etrafında su içer mi
    https://youtu.be/l4cao5sAkag
    Elimde duran fotoğrafın
    Bergen söylüyor!!!
    Ve ben o kadar acı çektim ki çoğu hissemde ve normal yaşantımda olduğu gibi!
    Bu şarkıları o kadar çok paylaştım ki forumlarında … hiçbir şey kolay olmadı.. ytd

Sayfa 546/546 İlkİlk ... 46446496536544545546

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •